logo Epson Europe

Chytré brýle Moverio pro práci i zábavu

Epson uvede na evropský trh ke komerčnímu použití nejnovější verzi brýlí BT-35E. Uplatní se ve zdravotnictví, pilotování komerčních dronů, strojírenství i zábavě. Model BT-35E bude k dispozici od července 2018.

Chytré brýle Moverio není třeba ovládat rukama a ocení je uživatelé ve zdravotnictví, kteří se potřebují soustředit na pacienty, ale i piloti dronů, kteří touží přidat rozšířenou realitu do svého nastavení.

Tyto binokulární průhledné chytré brýle s technologií Si-OLED mohou přenášet obsah s nízkou prodlevou z řady zařízení pomocí připojení přes HDMI nebo USB-C.

Brýle BT-35E lze typicky využít například takto:

Díky odolnému provedení a prvkům pro zvýšení pohodlí je může opakovaně nosit velké množství uživatelů. Jsou pohodlné i po delším nošení bez ohledu na proporce hlavy nebo zda návštěvník nosí brýle.

Při vývoji brýlí šlo hlavně o funkci, a tak se tato řada osvědčuje především u obchodních zákazníků a nezávislých prodejců softwaru (ISV).

Řadu Moverio odlišuje od ostatních chytrých brýlí na trhu zaměření společnosti Epson na široký záběr komerčního využití.

Klíčové vlastnosti:

Další články k tématům - brýle - dron - fotoaparát - HDMI - kamera - Moverio - pilotování - strojírenství - USB-C - zdravotnictví

Článek Epson Europe ze dne 14. června 2018 - čtvrtek

Další články od Epson Europe