logo Epson Europe

Prestižní ocenění Red Dot za produktový design pro tiskárny Epson EcoTank

Cenu Red Dot Design Award, která je udělována v Německu od roku 1955, vyhlašuje centrum designu Design Zentrum Nordrhein Westfalen a je celosvětově uznávána jako jedno z nejprestižnějších ocenění v oblasti designu. Letošní vítězové byli vybráni z výrobků z celého světa.

Tiskárny EcoTank získaly v soutěži Red Dot (2021) design awards prestižní cenu Red Dot: Best of the Best of the Red Dot Award - Product Design (2021), která byla udělena pouze malému zlomku z přibližně 7800 hodnocených zařízení.

Skenery dokumentů a profesionální foto tiskárny získaly ocenění také v soutěži Red Dot of the Red Dot Award: Product Design (2021).

Letošní rok je již pátým v řadě, kdy produkty Epson zvítězily v kategorii produktového designu, a třetím, ve kterém její tiskárny získaly ocenění Red Dot: Best of the Best.

Red Dot of the Red Dot Award - Product Design (2021):

Best of the Best of the Red Dot Award - Product Design (2021):

Odborná porota hodnotí výrobky, které byly během posledních dvou let uvedeny na trh, a vybírá nejlepší design na základě devíti kritérií, včetně míry inovace, funkčnosti, ergonomie, ekologické kompatibility a odolnosti.

Víceúřelové inkoustové tiskárny

Řada L15160, L15150, L6570, L6550 a L14150 - víceúčelové inkoustové tiskárny A4 / A3 pro firemní použití nyní přichází s velmi populárním systémem EcoTank.

Díky výjimečně nízkým nákladům, kompaktnímu designu, který umožňuje umístění na stůl, nejvyšší rychlosti tisku ve své třídě a výjimečné šetrnosti k životnímu prostředí v souladu s nízkou spotřebou energie, mění tato řada tiskáren tržní segment SOHO.

Profesionální foto tiskárny

Řada SureColor SC-P900, SC-P906, SC-P700, SC-P706, SC-PX1VL a SC-PX1V.

Tyto úžasně kompaktní inkoustové tiskárny, které tisknou ve fotografické kvalitě a podporují velikosti A2+ a A3+, nabízí profesionálním fotografům a fotografickým nadšencům vynikající možnosti pro jejich expresivní vyjádření.

Po deseti letech jsme znovu od základů přepracovali kvalitu obrazu, velikost tiskárny, vnější design a ovládání, abychom vytvořili vlajkové modely Epson, které jsou předurčeny k tomu, aby byly v nové éře tisku fotografií špičkou.

Skenery dokumentů

Řada WorkForce DS-32000 a DS-30000 - kancelářské skenery formátu A3 dosahují přes kompaktní provedení vysoké produktivity.

Třípolohová konstrukce umožňuje efektivně digitalizovat různé dokumenty bez jejich poškození a zároveň vám umožňuje udržet si volnou pracovní plochu na vašem stole, když skener zrovna nepoužíváte.

Skener je možné položit vodorovně. To usnadňuje podávání dokumentů při skenování větších objemů. Když skener nepoužíváte, můžete jej postavit svisle, a ušetříte tím místo na stole.

Další články k tématům - design - EcoTank - fotografie - inkoustové tiskárny - ocenění - Red Dot - skener

Článek Epson Europe ze dne 3. května 2021 - pondělí

Další články od Epson Europe