logo Epson Europe

Velikonoční produktové tipy Epson

Epson EcoTank L3160 je ekologické zařízení pro tisk bez inkoustových kazet - ideální pomocník např. pro výrobu velikonoční dekorací. O vaši další zábavu se pak postará i stylový laserový miniprojektor Epson EF-11 vhodný ke sledování oblíbených filmů a pohádek bez použití projekčního plátna.

Multifunkční inkoustová tiskárna Epson EcoTank L3160 s LCD displejem je snadno ovladatelný, kompaktní přístroj, jenž namísto klasických inkoustových kazet využívá mnohem ekologičtějšího systému tankových zásobníků, spočívajícího v inovativním doplňování inkoustu přímo z lahviček.

V balení navíc dostanete rovnou zásobu inkoustu, jež vám vydrží až tři roky - bez obav tak můžete vytisknout tolik velikonočních zajíců, kolik vás jen napadne, aniž by to výrazně pocítila vaše peněženka.

Tiskárna dále disponuje připojením k síti WiFi a funkcí WiFi Direct, která umožňuje s využitím aplikace Epson iPrint posílat tiskové úkoly z chytrých zařízení přímo do tiskárny.

Laserové miniprojektory

Užijte si ostrý obraz o úhlopříčce až 150 palců s neuvěřitelně jasnými detaily díky technologii Epson 3LCD. S laserovým televizním miniprojektorem Epson EF-11 navíc můžete promítat na téměř jakýkoliv povrch bez nutnosti použití plátna.

Pomocí vestavěné technologie Miracast nebo HDMI vstupu můžete k projektoru snadno připojit Blue-ray přehrávač, chytrá zařízení nebo herní konzole a zábava tak může začít.

Milovníky vysoce kvalitního zvuku potěší model EF-12, který navíc disponuje zabudovaným reproduktorem YAMAHA.

Další články k tématům - Blueray - HDMI - inkoust - laserový projektor - miniprojektor - tiskárna - WiFi - YAMAHA

Článek Epson Europe ze dne 23. března 2021 - úterý

Další články od Epson Europe