logo Epson Europe

Bezdrátová zobrazovací řešení pro zasedací a vzdělávací prostory

Spolupráce Epson Europe a Kramer Electronics přináší zákazníkům inovační balíček služeb pro firemní prezentace s podporou bezdrátového řešení VIA GO při práci z vlastního zařízení se všemi jednotkami z portfola zobrazovacích řešení Epson.

Součástí balíčku jsou modely z široké řady výkonných a funkcemi nabitých zobrazovacích řešení společnosti Epson spolu s oceňovaným bezdrátovým řešením VIA GO od společnosti Kramer, které je určeno pro firemní prezentace.

VIA GO je pokročilé bezdrátové řešení, které umožňuje zahájit prezentaci ihned po připojení zařízení. Účastníci jednání díky tomu mohou snadno a okamžitě spouštět prezentace z každého tabletu, chytrého telefonu nebo notebooku.

Pomocí vestavěného přístupového bodu WiFi se z každého stávajícího i nového zobrazovacího řešení Epson stává všestranné prostředí s bezdrátovým rozhraním, ke kterému lze připojit vlastní zařízení.

Řešení VIA GO dokáže spolupracovat se všemi jednotkami ve stávajícím portfoliu zobrazovacích řešení Epson i s novými produkty včetně nejnovějších modelů řady EB-2.

Mezi další funkce řešení VIA GO patří bezdrátové zrcadlové zobrazování pro systémy iOS, Android, Chromebook a platformy PC a Mac, plynulé přehrávání videa s rozlišením 1080p60, špičkové 1024bitové šifrování obsahu a možnost současného promítání prezentace ze dvou zdrojů na jedné zobrazovací ploše, která je ideální při zapojení více účastníků.

Špičková nabídka zobrazovacích řešení od společnosti Epson zahrnuje modely, které jsou ideální pro splnění všech vzdělávacích a firemních požadavků. Obsahuje škálu zařízení od cenově dostupných základních jednotek až po výkonná laserová zobrazovací řešení se světelným tokem až 5000 lumenů určená pro největší prezentační prostory.

K řadě patří také interaktivní modely s velmi krátkou projekční vzdáleností, ultramobilní modely a také doplňková zařízení, jako jsou vizualizéry.

Další články k tématům - Android - bezdrát - iOS - Kramer - prezentace - promítání - šifrování - vizualizace - WiFi

Článek Epson Europe ze dne 18. prosince 2017 - pondělí

Další články od Epson Europe