logo Epson Europe

Jehličkové tiskárny pro velkoobjemový tisk

Nová řada jehličkových tiskáren Epson FX-89 přináší výjimečnou kvalitu tisku za příznivou cenu a vysokou spolehlivost. Tyto 9jehličkové tiskárny se dokáží vypořádat i s velmi náročnými tiskovými úlohami.

Tyto tiskárny nabízí nejvyšší rychlost na trhu - 735 znaků za sekundu při rozlišení 12 cpi. Máte tak jistotu, že nebudete plýtvat časem, což je neocenitelné především při vysokoobjemovém tisku. Společnost Epson se zaměřila na to, aby dále zvýšila spolehlivost své vysoce odolné jehličkové technologie, a prodloužila střední dobu mezi poruchami o úctyhodných 25% na hodnotu 25000 hodin provozu.

Model FX-890II nabízí svěží, moderní design a celkově menší rozměry než předchozí modely. Své současné modely z kanceláře nebo skladu proto můžete snadno nahradit těmito vylepšenými zařízeními.

"Technologie jehličkového tisku společnosti Epson je vyspělá a extrémně odolná. Proto máme radost, že se nám v této době jejího životního cyklu podařilo zvýšit spolehlivost i rychlost. Existuje mnoho úkolů, pro které je jehličkový tisk stále zdaleka nejlepším řešením. Proto se soustředíme na to, abychom zákazníkům s jehličkovými zařízeními nabídli nejlepší možný produkt, stejně jako to děláme pro zákazníky, kterým dodáváme inkoustová řešení," říká Robert Matuška, Business Account Manager společnosti Epson Europe.

Dostupnost:

Verze FX-890AII, která má zabezpečený zamykatelný kryt a je určena k použití na letištích a jiných veřejných místech.

Další články k tématům - jehličkové tiskárny - tisk - Robert Matuška

Článek Epson Europe ze dne 4. prosince 2017 - pondělí

Další články od Epson Europe