logo Epson Europe

Rychlý firemní tisk s úsporami

Multifunkční tiskárny řady WorkForce Pro mají nejrychlejší výstup první strany v porovnání se srovnatelnými laserovými zařízeními a spotřebují až o 90% méně energie - jsou ideální pro malé pracovní skupiny a nabízí SW a nástroje pro potřeby firemních uživatelů.

Nová řada tiskáren a multifunkčních zařízení pro malé pracovní skupiny je perfektní pro firemní prostředí, a to pro malé kanceláře i velké firmy, které např. doposud běžně používaly laserová zařízení a nyní chtějí omezit náklady, zvýšit produktivitu a zkrátit prostoje. Tiskárny firmám rovněž zajistí snížení dopadu na životní prostředí a zvýšení reputace v oblasti společenské odpovědnosti firem.

Inkoustová technologií nové řady WorkForce Pro samozřejmě nabízí bezproblémový tisk a snadnou údržbu, čímž přispívá k vyšší produktivitě. Tisk bez zahřívání a kontaktu navíc umožňuje větší flexibilitu při volbě média. Tato série má kapacitu 330 listů papíru, což je největší standardní kapacita na trhu v této třídě.

Zařízení mají vysokou rychlost tisku a dosahují nejkratšího času výstupu první strany (FPOT) u barevných i černobílých výtisků v porovnání se srovnatelnými laserovými modely - z úsporného režimu jen sedm sekund. Nabízí rovněž nejvyšší rychlost barevného skenování ve své třídě - 24 obr./min.

Všechny čtyři modely nové řady zvyšují produktivitu firmy, šetří peníze i energii a přináší minimálně 50% úsporu nákladů na barevný tisk. Nový systém zásobníků na inkoust umožňuje jejich snazší výměnu a přináší větší výtěžnost - až úctyhodných 10000 stran černobíle nebo 5000 stran barevně bez výměny spotřebního materiálu 4u modelů PDL.

Protože jsou tiskárny navrženy především pro firmy, nabízí software a nástroje pro splnění potřeb různých uživatelů. Nástroje a software, jako jsou Email Print for Enterprise, Epson Print Admin, Document Capture Pro a Správce zařízení Epson, přidávají zařízením další funkce, které se neomezují jen na tisk a skenování.

Epson Open Platform 7 a naše spolupráce s nezávislými dodavateli softwaru přinášejí další řešení, jako je software pro správu tisku PaperCut. Technologie NFC navíc podporuje tisk z mobilních zařízení, a umožňuje tak uživatelům tisknout odkudkoli.

Série WF-C5000 je dostupná prostřednictvím balíčku spravovaných tiskových služeb Epson Print365. Ty zahrnují veškerý servis a podporu. Firemní tisk bude plynulý, bezproblémový a nákladově efektivní, a vy se tak můžete bez obav soustředit pouze na svou práci.

Další články k tématům - energie - multifunkce - NFC - skenování - tisk - úspory

Článek Epson Europe ze dne 11. ledna 2018 - čtvrtek

Další články od Epson Europe