logo Epson Europe

Laserové projektory pro různé typy pracovních a vzdělávacích prostředí

Nová řada projektorů Epson je pro velký a jasný obraz vybavena bezúdržbovým světelným zdrojem. To je zásadní pro pracovní prostředí, které se musí přizpůsobit novým pravidlům k dodržování vzájemných rozestupů a práci na dálku.

Flexibilní a škálovatelné projektory Epson byly navrženy pro různé typy pracovních a vzdělávacích prostředí, usnadňují zapojení do práce a spolupráce, čímž podporují sdílení vědomostí mezi spolupracovníky, studenty a klienty.

"Učebny a pracoviště se kvůli pravidlům týkajícím se dodržování sociálních rozestupů zásadně proměnily. Pomocí těchto nových projektorů chceme nadále podporovat spolupráci a konektivitu i v této nové realitě. Díky škálovatelné velikosti obrazu až do velikosti 500 snadno zajistíte, aby všichni dobře viděli - a to včetně těch v posledních řadách v učebně nebo zasedací místnosti - aniž by bylo zapotřebí instalovat zbytečně drahé velké monitory s pevně danou velikostí. Možnost vzdáleného připojení a interaktivní funkce zajistí, aby mohli všichni spolupracovat a přispívat," říká Matěj Kopecký, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK.

Interaktivní i neinteraktivní projektory budou dostupné od ledna 2021.

Neinteraktivní modely projektorů Epson:

Interaktivní modely projektorů Epson:

Interaktivní modely disponují nativně funkcí rozdělení obrazu, díky níž dokáží promítat až čtyři různé vstupy najednou - tím eliminují potřebu dalších monitorů.

Kromě toho, že jsou projektory ekologicky udržitelnou volbou, nabízejí všechny modely vestavěné bezdrátové připojení a funkci zrcadlení obrazovky (Miracast), díky níž se dá obsah snadno sdílet z různých zařízení.

Tato řešení umožňují sdílení obsahu a spolupráci nejen v prostoru, kde se setkáváme, ale také na dálku s kolegy či studenty, kteří se k jednání či výuce připojí z dalších míst.

Na rozdíl od plochých obrazovek nepřináší používání monitorů problémy s odlesky nebo slepými místy v obraze, ať už se lidé v místnosti usadí kdekoli.

Při použití s antibakteriální tabulí přináší projektory hygienické pracovní prostředí - už žádné otisky prstů.

Článek Epson Europe ze dne 9. prosince 2020 - středa

Další články od Epson Europe