logo Epson Europe

Marketing Epsonu pro ČR a SK vede Renáta Dihlová

Renáta Dihlová bude mít na pozici Marketing Services Specialist nově na starosti veškerou marketingovou komunikaci pro Českou republiku a Slovensko, zodpovědnost za přípravu a realizaci marketingového plánu a alokování budgetu.

Renáta Dihlová do společnosti Epson nastoupila již v roce 2017 po předchozí dvouleté zkušenosti v překladatelském centru, kde zastávala pozici koordinátor jazykových služeb.

V Epsonu doposud působila na pozici Sales Office Administrator, v rámci které měla v kompetenci primárně administrativu a podporu obchodního a marketingového týmu.

"Posun na marketingovou pozici mi umožňuje být více kreativní, podílet se na zajímavých projektech, na plánování a realizaci aktivit a přitom nadále spolupracovat se skvělým týmem. Je mi ctí, že mohu být součástí přední světové společnosti, pro kterou jsou na prvním místě nejen potřeby zákazníků a vývoj inovativních řešení, ale rovněž udržitelnost a ochrana životního prostředí. Epson je společností, která skutečně naplňuje své motto a přináší světu: lepší produkty pro lepší budoucnost," říká Renáta Dihlová, Marketing Services Specialist společnosti Epson pro ČR a Slovensko.

Další články k tématům - marketing - Renáta Dihlová

Článek Epson Europe ze dne 26. dubna 2021 - pondělí

Další články od Epson Europe