logo Epson Europe

Multifunkční inkoustové tiskárny vhodné pro home office

Nové tiskárny Epson pro firemní tisk využívají energeticky úspornou inkoustovou technologii Heat-Free s možností výběru cartridge nebo velkokapacitního zásobníku inkoustu. Oba modely - WorkForce Pro WF-4745 a EcoTank L6580 jsou navrženy pro malé či domácí kanceláře.

Tiskárna WorkForce Pro WF-4745

WorkForce Pro WF-4745 je cenově nejdostupnější barevnou multifunkční tiskárnou v rámci obchodního portfolia Epson. Poskytuje výtisky v business kvalitě s rychlostí tisku až 24 stránek za minutu. Využívá praktické inkoustové zásobníky s velkou kapacitou.

Model WF-4745 také nabízí dotykové LCD rozhraní pro uživatelsky snadnou navigaci a 50stránkový automatický podavač dokumentů, který umožňuje rychlé a snadné skenování nebo faxování jednostranných i oboustranných dokumentů.

Tento produkt poskytuje vynikající hodnotu uživatelům v menších firmách a domácích kancelářích, kteří vyžadují funkčnost na firemní úrovni.

Se schopností pojmout více než 500 listů papíru pomáhá zvýšit efektivitu a snížit frekvenci doplňování papíru.

Tiskárna EcoTank L6580

EcoTank L6580 nabízí tiskové řešení s mimořádně nízkými náklady a inkoustem, který je součástí balení a který umožňuje uživatelům tisknout několik měsíců, aniž by museli inkoust doplňovat.

Systém inkoustových nádrží také eliminuje potřebu kartridge, jejich skladování a likvidaci. Tiskárna nabízí řadu funkcí, včetně WiFi konektivity, která uživatelům umožní tisknout téměř odkudkoli.

Tiskárna má 4,3palcový dotykový LCD displej pro snadnou navigaci, více zásobníků papíru, rychlost tisku až 25 stránek za minutu a čas výstupu první stránky pouhých 5,5 sekundy.

Úsporný firemní tisk

"Provedli jsme průzkum u více než 4000 zaměstnanců v Evropě a na Blízkém východě, díky němuž víme, že u 70% z nich jsou faktory jako trvanlivost, energetická účinnost a snížené plýtvání spotřebním materiálem považovány za zásadní u produktů, které při práci doma využívají. Jak WorkForce Pro WF-4745, tak i EcoTank L6580 splňují všechny tyto požadavky. Obě tiskárny byly navrženy pro malé firmy a domácí kanceláře, což z nich dělá perfektní zařízení pro zaměstnance, kteří v současnosti pracují z domova," říká Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson CZ & SK.

Data ve skutečnosti naznačují, že pokud bychom všechny domácí a malé kancelářské laserové tiskárny používané v Evropě vyměnili za inkoustové tiskárny Epson, mohli bychom snížit spotřebu energie až o 311 milionů kWh nebo ušetřit více než 38,1 milionu EUR ročně, a tím snížit produkci CO2 každý rok o 117 tisíc tun.

Článek Epson Europe ze dne 4. listopadu 2020 - středa

Další články od Epson Europe