logo Epson Europe

Ocenění za přínos v oblasti inovací tisku pro zařízení Epson

Společnost Epson získala tři ceny BLI Winter 2021 Pick a prestižní ocenění za inovace v oblasti dokončování firemního tisku od organizace Keypoint Intelligence - předního světového poskytovatele testovacích služeb a analytických informací v oblasti zobrazování dokumentů.

Společnost Epson zahájila rok 2021 ve velkém stylu a získala čtyři prestižní ocenění udílená v rámci technologického odvětví.

"Je skvělé získat hned na začátku roku takovéto důležité ocenění od respektované organizace, jež je známá pro své bohaté znalosti v oblasti zobrazování dokumentů a pro provádění rozsáhlého testování. V Epsonu se ujišťujeme, že každý produkt, který uvádíme na trh, uspokojí veškeré požadavky našich zákazníků - od snadného použití po výjimečný výkon. Maximálně se snažíme zaručit, aby naše produkty splňovaly vysoké standardy udržitelnosti. Zásadní hnací silou je pro nás snaha zajistit, že naše produkty budou nejen spolehlivé, ale také šetrné k životnímu prostředí a budou mít pozitivní dopad na společnost," říká Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson CZ & SK.

V regionu EMEA získal Epson tato ocenění:

Další články k tématům - firemní tisk - multifunkce - ocenění - Marcel Divín

Článek Epson Europe ze dne 3. března 2021 - středa

Další články od Epson Europe