logo Epson Europe

Moderní pokladní systémy pro maloobchod a pohostinství

Epson představuje nová řešení pro POS - TM-m30II-NT a TM-m50. Technologie obou modelů reaguje na zásadní změny v maloobchodě a pohostinství v souvislosti s dodržováním vzájemných rozestupů zákazníků, přechodem na prodej jídla s sebou a pop-up výprodeje.

Odvětví pohostinství a maloobchodu se musela během roku 2020 nejvíc přizpůsobit změnám v nařízeních a upravit způsob, jakým své služby svým zákazníkům poskytují.

Moderní technologie hrají v současnosti zásadnější roli než kdy dříve a pomáhají podnikům přizpůsobit se dynamicky měnícímu se prostředí.

Oba nové modely - TM-m30II-NT a TM-m50 budou v prodeji od ledna 2021.

Epson TM-m30II-NT

Epson navazuje na úspěchy řady zařízení TM-m30II mPOS a rozšiřuje svoje portfolio o novinku TM-m30II-NT, která byla navržena tak, aby splňovala měnící se požadavky na tabletové pokladní obchodní systémy (POS - Pokladní Obchodní Systém).

Důležitou vlastností TM-m30II-NT je síťové připojení, které tiskárně umožňuje připojení tabletu k internetu pomocí kabelu. Díky tomu, že se nemusíte spoléhat na WiFi, nedochází k výpadkům připojení, takže můžete efektivně zpracovávat objednávky, minimalizovat chyby a nabízet zákazníkům ty nejlepší služby.

Klíčové vlastnosti:

Funkce síťového připojení Network Tethering umožňuje přes kabel sdílet LAN připojení s připojeným tabletem, což zajišťuje např. stabilní internetové připojení bez výpadků WiFi.

Funkce Network Tethering je k dispozici také pro modely TM-m30II-H a TM-m30II-S prostřednictvím aktualizace firmwaru, ke stažení na epson-biz.com, nebo prostřednictvím aplikace Epson TM Utility pro iOS a Android.

Epson TM-m50

Model TM-m50 byl navržen pro všechny, kteří chtějí novou tiskárnu účtenek, ale potřebují, aby i nadále fungovala se systémy POS, které již využívají.

Tiskárna nabízí podobné funkce jako tradiční POS tiskárna a díky kompaktnímu krychlovému designu s malými rozměry se esteticky hodí do každého moderního obchodu.

Klíčové vlastnosti:

Článek Epson Europe ze dne 18. prosince 2020 - pátek

Další články od Epson Europe