logo Epson Europe

Velkoformátové tiskárny pro profesionály

Nové tiskárny Epson SureColor SC-T3400 a SC-T5400 produkují úžasné výtisky stálé kvality při tisku výkresů CAD, architektonických výkresů, technických výkresů či výkresů GIS. Jsou navrženy pro uživatele, kteří vyžadují přesnost, spolehlivost a nízké provozní náklady tisku.

Nové modely - 24" SureColor SC-T3400 (stolní nebo volně stojící) a 36" volně stojící SureColor SC-T5400, skvěle doplňují dříve uvedené levnější produkty SC-T3100 a SC-T5100. Epson tak nyní nabízí kompletní sortiment technických tiskáren splňující požadavky profesionálních služeb v řadě průmyslových oborů.

"Je to jednoduché - úkolem techniky je zvýšit vaši produktivitu. Ať vytváříte velmi detailní výkresy CAD, ohromující reklamní plakáty nebo poutavé dekorace prodejen, tyto tiskárny vždy udělají dojem. Produktivita je ještě podpořena inkoustovými zásobníky s vysokou kapacitou (110 ml a 350 ml) a čtyřbarevnými inkousty UltraChrome XD2, které jsou odolné vůči rozmazání a vodě. Tiskárny využívají technologie společnosti Epson a zajišťují nejlepší tiskový výkon ve své třídě. Jsou perfektní pro většinu pracovišť a umožňují uživatelům bezdrátově tisknout z tabletů nebo chytrých telefonů," říká Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK.

Tiskárny SureColor SC-T3400 a SC-T5400 jsou určeny pro firmy, které oceňují přesnost a spolehlivost. Se svými atraktivně nízkými celkovými provozními náklady se hodí pro profesionály, kteří chtějí zvýšit svou produktivitu a kreativitu.

Pokud jste technik či architekt nebo pracujete s topografickými plány, projekty správy města nebo územními studiemi, má pro vás přesný, věrný, spolehlivý a velmi detailní tisk zásadní význam.

Tiskárny SC-T3400 a SC-T5400 jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálů, jejichž reputace je založena na dodávání přesných výtisků za všech okolností.

Tiskárny SureColor SC-T3400, SC-T3400N (bez stojanu) a SC-T5400 budou k dispozici od října 2018.

Hlavní výhody tiskáren SureColor SC-T3400 a SC-T5400:

Další články k tématům - CAD - GIS - inkoust - papír - velkoformátový tisk - výkresy - Slávek Gross

Článek Epson Europe ze dne 25. září 2018 - úterý

Další články od Epson Europe