logo Epson Europe

Velkoformátový tisk s podporou Epson Cloud Solution PORT

Platforma Epson Cloud Solution PORT podporuje velkoformátové tiskárny Epson - lze k nim přistupovat z více zařízení - počítač, smartphone a tablet. Uživatelům pomáhá zlepšit plánování a snižuje náklady na tiskovou produkci - minimalizují prostoje i přerušení tisku.

Pomocí Epson Cloud Solution PORT mohou uživatelé monitorovat tiskárny na několika místech, například ve výrobní hale nebo vzdáleně, pomocí konfigurovatelných řídicích panelů s přehlednou grafikou pro analýzu produktivity a přijímání provozních aktualizací o tiskových úlohách, hladinách inkoustu a stavu údržby.

Zákazníci mohou na svých vzdálených zařízeních vidět, kdy byly úlohy dokončeny, nebo zbývající čas do dokončení úlohy, což jim poskytne informace pro přesné plánování výroby.

Production Monitor rovněž generuje denní zprávy, které upozorňují na snížení produktivity výroby nebo příležitosti, kde se může produktivita zlepšit.

Epson Cloud Solution PORT bude s tiskárnou k dispozici zdarma prostřednictvím vlastního portálu - Portál Epson Cloud Solution PORT.

První nabízenou službou na platformě bude Production Monitor, který kontroluje stav výroby v reálném čase.

Další články k tématům - cloud - monitoring - plánování - produktivita - velkoformátový tisk - výroba

Článek Epson Europe ze dne 2. října 2020 - pátek

Další články od Epson Europe