logo Fujitsu Siemens Computers s.r.o.

Garance nulových vadných bodů

Společnost Fujitsu Siemens Computers nabízí zákazníkům maximální možnou kvalitu, a proto na český trh zavádí záruku nulového výskytu vadných bodů u vybraných LCD monitorů. Tato garance platí 6 měsíců od data prodeje prvnímu koncovému zákazníkovi ! Také děkujeme za návštěvu na letošním Invexu ...

Záruka se vztahuje na všechny nově uváděné modely profesionálních monitorů řady SCENICVIEW Premium a řady SCALEOVIEW H a Q. Aktuálně se tato záruka týká modelů SCENICVIEW P20W-3, P22W-3, P24W-3, SCALEOVIEW H19-2, H19W-2 a Q22W-1.

Další novinkou je sjednocení délky záruky u řad pro profesionální a pro domácí uživatele. Modely nově uváděné na trh v řadě SCALEOVIEW určené domácnostem budou mít tříletou záruku podobně, jako to již několik let platí pro všechny profesionální modely SCENICVIEW.

Všechny panely od Fujitsu Siemens Computers nově uváděné na český trh tak standardně obsahují rozšířenou tříletou záruku typu Collect and Return a vybrané řady i garanci nulového výskytu vadných bodů.

Poděkování - Invex 2007

Současně děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek, případně v Digitálním apartmánu během letošního Invexu. Malé shrnutí našeho působení na Invexu včetně fotografické galerie najdete na stránce http://www.fujitsu-siemens.cz/invex.

Příští rok vás opět rádi uvidíme a doufáme, že přijdou i ti, kterým se to letos nepovedlo.

Fujitsu Siemens Computers na Invex 2007

Článek Fujitsu Siemens Computers s.r.o. ze dne 1. listopadu 2007 - čtvrtek

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.