logo Fujitsu Siemens Computers s.r.o.

PRIMERGY TX120

Společnost Fujitsu Siemens Computers představuje nejtišší a nejmenší server s nejefektivnějším využitím elektrické energie na světě ...

Rušivý hluk způsobovaný servery je minulostí: společnost Fujitsu Siemens Computers představuje první server na světě určený pro kancelářské prostory bez samostatné serverovny – tower server PRIMERGY TX120. Stejně jako větší modely řady PRIMERGY nabízí i TX120 plnou funkčnost, a zároveň vyhovuje speciálním požadavkům menších podniků a malých a domácích kanceláří (SOHO), k nimž patří nízká spotřeba elektrické energie, kompaktní provedení, tichý provoz a nízká úroveň vyzařovaného tepla. Model PRIMERGY TX120S1 je okamžitě dostupný za cenu na úrovni základních modelů - 30 900 Kč bez DPH.

Tři světové rekordy v jednom

Společnosti všech velikostí a téměř všech průmyslových odvětví, jako jsou lékařské ordinace, advokátní, architektonické a pojišťovací kanceláře, profesionálové na volné noze a drobné provozovny, nebo také samostatné pobočky velkých společností, potřebují v dnešním, digitálními technologiemi ovládaném světě spolehlivou a dostupnou IT infrastrukturu. Server PRIMERGY TX120 je navržen tak, aby vyhověl specifickým potřebám malých podniků: zajišťuje provoz aplikací, poskytuje vyrovnávací paměť pro data, slouží k ukládání záloh a poskytuje přístup k internetu/intranetu.

Díky následujícím třem faktorům je model TX120 od Fujitsu Siemens Computers ve své třídě jedinečný :

Stejně jako ostatní servery řady PRIMERGY je i model PRIMERGY TX120 dodáván s funkcemi pro vzdálenou správu PRIMERGY Server View Remote Management, které umožňují flexibilní, zabezpečené a ekonomické řízení provozu serveru odkudkoliv a kdykoliv. Přítomnost správce v místě provozu již není nutná, což je dalším přínosem pro pobočky a pracovní skupiny v rámci společnosti.

PRIMERGY TX120 Technické údaje :
  • procesor Dual-Core Intel® Xeon® UP s až 4 MB SLC a 1 066 MHz FSB nebo procesor Intel® Celeron® (dostupný od září 2007)
  • rychlejší paměti s vyšší kapacitou (4 DIMM moduly s až 8 GB) a s ECC
  • čtyřportový SAS řadič s vestavěnou podporou RAID 0, 1, 1E
  • až 2 (4) pevné, za provozu vyměnitelné SAS disky
  • vestavěný řadič pro vzdálenou správu iRMC (Integrated Remote Management Controller) s volitelnou sadou iRMC Advanced Pack
  • vestavěný řadič gigabitového ethernetu s podporou Service LAN pro iRMC

Podrobnější informace najdete na webové stránce věnované PRIMERGY TX120 - ZDE.

Článek Fujitsu Siemens Computers s.r.o. ze dne 16. července 2007 - pondělí

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.