logo Gesto Communications s.r.o.

AVM FRITZ!Box 7360 a FRITZ!Box 7330 pro domácí sítě s rychlým DSL připojením

Společnost AVM GmbH zákazníkům nabízí ucelenou sadu osvědčených koncových zařízení AVM FRITZ! pro širokopásmový přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti.

Na podzim roku 2011 oznámila společnost AVM další vylepšení svého nosného produktu AVM FRITZ! Box zahrnující podporu přenosových rychlostí 100 Mbps a více. Uživatelé tak získávají koncová zařízení s jejichž pomocí mohou plně využít možností nejnovějších nabídek skutečně vysokorychlostních připojení.

Nyní byly na trh uvedeny dvě nové varianty AVM FRITZ!Box 7360 a FRITZ!Box 7330, které jsou určeny pro domácí sítě připojené k Internetu prostřednictvím VDSL na rychlosti až 100 Mbps nebo různých variant ADSL s rychlostí až 24 Mbps.

Současně umožňují vytvoření bezdrátové sítě WLAN N o rychlosti až 300 Mbps a u modelu AVM FRITZ!Box 7360 jsou k dispozici i další gigabit Ethernet a Fast Ethernet porty.

AVM FRITZ!Box v sobě kombinuje vše potřebné pro vysokorychlostní přístup k Internetu včetně možnosti sdílet toto připojení v rámci domácí počítačové sítě pomocí kabelů nebo bezdrátové technologie WLAN, dále pak řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT a nabízí rovněž funkce media serveru pro domácí multimediální zábavu.

Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, tak aby i málo zkušení domácí uživatelé mohli pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM FRITZ!.

Funkční možnosti AVM FRITZ! Box v rámci domácí sítě je možné dále rozšířit prostřednictvím širokopásmového WiFi USB klienta AVM FRITZ!WLAN USB, který umožňuje bezdrátově připojit k síti PC, notebooky a další zařízení vybavená USB portem. Pokud uživatelé potřebují zvětšit pokrytí své bezdrátové sítě, poslouží jim AVM FRITZ!WLAN Repeater.

Pro hlasovou komunikaci je určen multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. Mezi jeho další funkce tak patří také on-line příjem e-mailů a přehrávání hudby pro internetová rádia a podcast.

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - ADSL - AVM - DECT - DSL - Ethernet - FRITZ - notebook - Repeater - server - telefon - telefonie - VDSL - WiFi - WLAN

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 18. července 2012 - středa

Další články od Gesto Communications s.r.o.