logo Gesto Communications s.r.o.

AVM FRITZ!WLAN Repeater: inovovaná verze pro náročné uživatele

FRITZ!WLAN Repeater 300E má gigabitové Ethernet připojení 1000 Base-T pro snadnou integraci do nejmodernějších lokálních počítačových sítí. Bezdrátové připojení WLAN 802.11n/g/b/a umožňuje přenosovou rychlost až 300 Mbps v pásmech 2.4 GHz nebo 5 GHz.

Společnost AVM GmbH již řadu let zákazníkům nabízí ucelenou sadu osvědčených koncových zařízení AVM Fritz! pro širokopásmový přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi.

Pokud mají uživatelé efektivně využít stále se zvyšující rychlosti internetového připojení, potřebují na straně svých lokálních sítí odpovídající technické prostředky. Na podzim loňského roku proto představila společnost AVM nejnovější verze svého nosného produktu AVM Fritz! Box s podporou přenosových rychlostí 100 Mbps a více.

Pro řadu uživatelů z řad firem, škol či institucí vyvstává rovněž potřeba zvýšit pokrytí své bezdrátové sítě či bezdrátově propojit více lokálních sítí. K tomu je určen AVM FRITZ!WLAN Repeater, který společnost AVM uvedla počátkem roku 2012 v inovované verzi.

Lokální síť s AVM Fritz! Box lze dále rozšířit prostřednictvím širokopásmového WiFi 802.11abgn USB klienta AVM FRITZ!WLAN USB pro bezdrátové připojení PC, notebooků a dalších zařízení vybavených USB portem.

Pro hlasovou komunikaci je určen multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb, kam spadá také on-line příjem e-mailů a přehrávání hudby pro internetová rádia a podcast.

U všech zařízení AVM kladen je mimořádný důraz na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, a to včetně zabezpečení sítě prostřednictvím WPS (WiFi Protected Setup). Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM Fritz!.

AVM FRITZ!WLAN Repeater

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - AVM - DECT - Ethernet - Fritz - podcast - Repeater - telefonie - televize - WiFi - WLAN - WPS

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 27. ledna 2012 - pátek

Další články od Gesto Communications s.r.o.