logo

Kompetenční centrum pro BI společností GIST a Microsoft v Ostravě se představuje

Zveme všechny příznivce BI na představení Kompetenčního centra pro BI společností GIST a Microsoft v Ostravě, které se uskueční v úterý 16.11. 2010. Máme pro vás připraveno více než 350 projektů na podporu rozhodovacích procesů, se zaměřením na přínosy využití nástrojů BI.

Součástí představení Kompetenčního centra BI (Business Intelligence) bude praktická ukázka systému GIST Controlling, který plní roli nadstavbového controllingového systému, zahrnujícího datový sklad, nástroj pro podporu plánování, reportingový systém a manažerský portál. Systém svou funkčností pokrývá veškerou funkcionalitu očekávanou od BI a Performace Managementu a navíc obsahuje vybrané funkčnosti pro podporu controllingu.

Kompetenční centrum nabízí příležitost otestovat si v praxi nejnovější technologie pro řešení datových skladů a BI. Pro zájemce je možné domluvit odborné školení, připravit konzultační den, diskutovat způsoby řešení priorit a postupy implementace včetně testovacího provozu a další podporu.

Seznámíte se s typickými příklady nasazení řešení pro podporu rozhodovacího procesu, především pak s řešeními z oblasti finančního controllingu, reportingu, finančních a datových analýz, plánování či business modelování.

Zajímavý pro zákazníky může být také pohled na tato řešení ze specifického vertikálního pohledu, který v rámci centra pokrývá oblast dodavatelského a spotřebního průmyslu, utilit, leasingu, spedice, dopravních podniků, obchodních společností a veřejné správy.

Společnost GIST byla vybrána jako spoluzakladatel kompetenčního centra pro BI díky své 15-ti leté zkušenosti v této oblasti, realizovaným více než 350 projektů v oblasti rozvoje systému řízení a BI nástrojů a vlastním zkušeným poradenským, implementačním a vývojovým kapacitám.

Bližší informace o programu si prosím vyžádejte u :

Těšíme se na setkání s Vámi - team společností GIST a Microsoft.

Článek ze dne 5. října 2010 - úterý

Další články od GIST, s.r.o.

GIST dodá řešení BI pro ČSAD Logistik Ostrava

ADIS: úspěšná spolupráce GIST s IBM pokračuje

BI GIST pro společnost KORADO

Kompetenční centrum pro BI společností GIST a Microsoft v Ostravě se představuje