logo GOPAS, a.s.

Kyberkriminálníkem snadno a rychle: seminář Gopas k problematice soukromí a bezpečnosti dat na internetu

Na kurzu zasednou vedle sebe do lavic elitní právníci, precizní účetní a daňoví poradci i začínající kyberrebelové - zkrátka vybraná společnost. Společně se seznámí s typy hrozeb na webu a naučí se je provozovat i eliminovat. Akce se koná ve čtvrtek 15.3. 2012 od 10 do 17 hod. v BB Centru - Praha 4.

Víte, jak zajistit bezpečnost svých dat a zachovat si soukromí na internetu? Nejlepší cestou je být o krok před hackery. Snadné, že? Ať už tedy chcete účinně chránit svá data před zvědavýma očima, nebo se naopak dostat k datům cizím, je tu pro vás seminář Počítačové školy Gopas - "Kyberkriminálníkem snadno a rychle", který se uskuteční vr čtvrtek 15.3. 2012 od 10 do 17 hodin v konferenčním sále pražského BB Centra.

Témata semináře:

"Cílem je jednoduše vysvětlit účastníkům semináře, jak se mají chránit v kyberprostoru nebo jak se stát hackerem za 7 hodin", říká Michal Altair Valášek, nejvýraznější osobnost platformy ASP.NET a lektor Počítačové školy Gopas. V jednodenním semináři lektor ukáže několik základních hackerských technik a představí formy efektivní obrany proti nim.

Dozvíte se také, jak zajistit i nabourat bezpečné připojení k internetu a případnou anonymitu uživatele. Poznají formy bezpečného uchovávání či přenášení dat, ale také způsoby narušení těchto jistot.

Tak na kterou stranu se dáte?

Článek GOPAS, a.s. ze dne 29. února 2012 - středa

Další články od GOPAS, a.s.