logo Greendata s.r.o.

Pronájem serveru u Greenhousing.cz

Společnost Greendata se specializuje na jednoduchá, ale i komplexní serverová řešení tvořená přesně na míru každého zákazníka. Součástí služeb pronájmu serverů je i pomoc při migraci projektů od stávajících poskytovatelů hostingových nebo serverhostingových společností.

Nabídka pronájmu serverů (server hosting) je určená webhostingovým firmám, webovým studiím, softwarovým vývojářům, internetovým obchodům, firemním portálům, ale i živnostníkům jako jsou grafici nebo webový architekti.

V nabídce Greenhousingu naleznete různé varianty serverhostingu mezi které patří:

Pronájem dedikovaného serveru

Jedná se o pronájem fyzického spolehlivého serveru (v žádném případě se nejedná o virtuální server VPS), za který zákazník platí měsíční nájem. Greenhousing se stará o hardware, řešení poruch a případnou výměnu hardware. Zákazník se stará pouze o software.

Dedikovaný server (dedicated server) ocení především firmy i jednotlivci, kteří nechtějí investovat jednorázové prostředky do HW serveru, hledají stabilní prostor pro své prezentace v datovém centru se zaručeným elektrickým i datovým tokem a sami přitom zvládnou SW administraci serveru.

Pronájem dedikovaného serveru začíná u Greenhousingu na částce 990 Kč měsíčně.

Pronájem managed serveru

Managed server uvítá každý zákazník, který vyžaduje bezproblémový provoz serveru s profesionální správou. Díky službě Managed server (manažováný server) se zákazník nemusí starat o nákup a správu serveru, internetovou konektivitu, servis nebo monitoring a je tak plnohodnotnou náhradou vlastního administrátora.

Managed server se vyplatí jak fyzickým tak i právnickým osobám, které se chtějí věnovat pouze obchodování na internetu a odpovědnost i starosti s IT přenechat odborníkům.

Pronájem Managed serveru začíná u Greenhousingu na částce 1390 Kč měsíčně.

Pronájem server cluster

Jedná se o technické řešení High Availability Cluster, zajišťující vysokou dostupnost služeb díky vzdálenému propojení dvou dedikovaných serverů. V případě poruchy či výpadku primárního serveru přebírá plnohodnotně jeho úlohu druhý, stejně nakonfigurovaný server včetně záloh, a to v řádu vteřin.

Toto řešení se vyplatí jak fyzickým tak i právnickým osobám, které se věnují podnikání na internetu s vysokou citlivostí na dostupnost. Řešení je možné objednat i ve variantě Managed, tedy se správou.

Pronájem serverového clusteru začíná u Greenhousingu na částce 2970 Kč měsíčně.

Přednosti pronájmu serveru u Greenhousing:

Článek Greendata s.r.o. ze dne 3. února 2012 - pátek

Další články od Greendata s.r.o.