logo HSI, spol. s r.o.

HSI rozšiřuje své služby v oblasti hardware

Jedná se o produkty pro networking, síťové zabezpečení, servery, disková pole, pracovní stanice, notebooky, tablety a IP kamerové systémy od výrobců DELL, Lenovo, Fujitsu, Fortinet, Sonicwall, Zyxel a Juniper Networks.

HSI tak reaguje na přání z řad zákazníků na řešení problematiky networkingu, síťového zabezpečení, serverů, diskových polí, pracovních stanic, notebooků, tabletů či IP kamerových systémů. Značka Hewlett-Packard zůstává samozřejmě v nabídce HSI i nadále, a to celým svým produktovým portfoliem.

Společnost HSI je dodavatelem komplexních softwarových řešení s využitím geoinformací. Mezi její služby patří také dodávky hardwarových řešení a služeb pro IT infrastrukturu, zejména dodávky a odborné instalace velkoformátových tiskáren HP Designjet a velkoformátových skenerů CONTEX.

Tým HSI byl od loňského roku posílen o obchodního manažera Pavla Borka, který je hardwarovým specialistou nejen na uvedenou problematiku. Své zkušenosti získal zejména ve společnostech eD’system, Techniserv a VanCo.cz, kde působil jako obchodní specialista a projektový manažer.

Pavel Borek má dlouholeté praktické zkušenosti s notebooky, pracovními stanicemi, servery a příslušenstvím. Jeho specialitou jsou počítačové sítě, strukturovaná kabeláž, bezdrátové sítě WiFi, síťová bezpečnost, vzdálené přístupy. Pavel Borek je novým kontaktem za společnost HSI pro oblast komplexních hardwarových řešení.

Další články k tématům - infrastruktura - kabeláž - networking - notebook - server - tablet - WiFi - Pavel Borek

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 19. března 2012 - pondělí

Další články od HSI, spol. s r.o.