logo HSI, spol. s r.o.

Ocenění Oracle 2012 pro HSI za nejlepší prodejní výsledky

Společnost HSI jako již dlouholetý Gold partner Oracle získala cenu za nejlepší prodejní výsledky v obchodním roce 2012 v segmentu malých a středních firem. Technologie Oracle jsou dlouhodobým stategickým partnerem databázově orientovaných projektů HSI.

Společnost HSI, spol. s r.o. získala významné ocenění na každoročním exekutivním setkání managementu předních partnerů společnosti Oracle a jejích čelních zástupců, které se konalo 13. - 14.9. 2012 v Golf Resortu Konopiště.

Ředitel společnosti Ladislav Bečvařík při poděkování v rámci kvartálního interního vyhodnocování hospodářských výsledků zdůraznil, že tato cena je jednak odrazem cílevědomé snahy vytvořit se zákazníky dlouhodobou obchodní vazbu, jednak odrazem trvalé snahy společnosti podporovat nové technologie na trhu IT. Připomněl také roli obchodního managera Pavla Věcheta, který na výsledcích prodeje technologií Oracle a tedy na získání ocenění měl nemalou roli, bohužel nás předčasně opustil a ceny se již nedočkal.

Oracle je největší světový dodavatel podnikového softwaru databázových systémů s velmi pokročilou možností zpracování dat. Po tři desetiletí Oracle poskytuje software a služby, které umožňují organizacím, ve více než 145 zemích, získat co nejvíce aktuálních a přesných dat do svých podnikových systémů.

Další články k tématům - databáze - golf - ocenění - Oracle - software - Ladislav Bečvařík

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 15. října 2012 - pondělí

Další články od HSI, spol. s r.o.