logo HSI, spol. s r.o.

Velkoformátový tisk hlavním tématem pro odborný seminář HP PrintShow

Společnost HSI ve spolupráci s HP pořádá odborný seminář se zaměřením na velkoformátový tisk. Program nabídne návštěvníkům odborné přednášky i modelové situace s praktickými ukázkami. Akce se koná 5.6. 2012 v Praze - účast ZDARMA!

Akce je určena především projektantům a geodetům, kteří využívají ve své praxi velkoformátový tisk, vítáni jsou však všichni zájemci o tuto oblast, kteří tisknou především ve formátech A1 a větších.

HP PrintShow se koná dne 5.6. 2012 od 10:00 do 13:00 hodin v HP LFP Democentru (sídlo firmy Sumotisk s.r.o.), Malešická 2178/20, Praha 3. Účast je zdarma.

Motto semináře "Investicí do nového plotteru k zajímavé úspoře tiskových nákladů", výstižně hovoří o stěžejním tématu samotné akce, kterým budou tiskové náklady a jejich snižování.

"Kdo uvažuje o snížení nákladů na velkoformátový tisk, pro koho jsou náklady na provoz a tisk u plotteru, který právě používá, vysoké a navíc netransparentní, nebo ten, kdo přemýšlí, jak efektivně využít svůj čas v kanceláři, by si neměl nechat tento seminář ujít", uvedla Mgr. Petra Palečková, manažerka marketingu společnosti HSI.

Na semináři bude představeno ucelené řešení z pohledu zákazníka. Tedy nejen tiskárny jako takové, ale celý proces práce - od vytvoření výkresu v softwarové aplikaci na výkonné pracovní stanici, přes odeslání výkresu na tiskárnu až po výměnu inkoustové kazety či papírové role v tiskovém stroji - to vše si budou moci návštěvníci vyzkoušet přímo na místě.

"K dispozici k otestování budou nejnovější modely velkoformátů HP Designjet pro technický i grafický segment (HP Designjet T2300, T7100, Z6200, rovněž stroje T1300 a T790) a jelikož hovoříme o celém procesu práce, nebudou fyzicky chybět ani pracovní stanice HP WorkStation", vyjádřil se Pavel Borek, hardwarový specialista společnosti HSI.

Další články k tématům - A1 - LFP - plotter - seminář - tisk - zdarma - Petra Palečková - Pavel Borek

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 16. května 2012 - středa

Další články od HSI, spol. s r.o.