logo

SmartPhone HTC Incredible S: 32 GB Micro SDHC karta a USB čtečka zdarma

Model HTC Incredible S si mohou zákazníci zakoupit již tento čtvrtek 10.3. 2011 ve značkové prodejně HTC - Praha. Telefon bude k dispozici za doporučenou cenu s DPH 12499 Kč - včetně 32 GB Micro SDHC karty a USB čtečky.

V rámci promoakce získají první majitelé nového telefonu zdarma 32 GB Micro SDHC kartu včetně USB čtečky. Díky ní a velkému displeji bude telefon ideálním zařízením pro offline mapové podklady automobilových navigací nebo pro sledování oblíbených seriálů. Akce platí do vyprodání zásob.

"Na letošním ročníku Mobile World Congress jsme představili dohromady pět nových telefonů a navíc náš první tablet. Model HTC Incredible S je tak první vlaštovkou, kterou si exkluzivně ve značkové prodejně HTC mohou zákazníci zakoupit," říká Dagmar Zweschperová a dodává: "Pro letošní rok jsme však přichystali celou řadu dalších inovativních telefonů, nejen těch představených v Barceloně."

HTC Incredible S je postaven na platformě Android 2.2 a v pevném těle se 4" Super LCD displejem nabídne gigahertzový Qualcomm Snapdragon MSM8255 procesor. Ten oproti dřívější generaci poskytuje až o 40 % menší energetickou náročnost a vyšší výkon. Pohotoví fotografové ocení 8 MPx fotoaparát s dvojicí přisvětlovacích LED diod. Pro videovolání je nad displejem na čelní straně telefonu umístěna 1,3 MPx kamera. HTC Incredible S podporuje také záznam videa v HD rozlišení 720p a telefon je vybaven akumulátorem s kapacitou 1450 mAh.

Přijďte si vyzkoušet telefony HTC do nové značkové prodejny v Praze. Všechny modely si můžete také zapůjčit domů na týden zdarma.

HTC Incredible S bude ve volném prodeji od 11.3. 2011.

Článek ze dne 9. března 2011 - středa

Další články od HTC Corporation