logo

VOIPEX F1 ve finále soutěže IT produkt 2010

VOIPEX F1 - ucelené telekomunikační řešení pro firmy, je ve finále soutěže IT produkt 2010 vyhlašované redakcí časopisu Computerworld. Řešení VOIPEX F1 společnosti IPEX umožňuje firmám získat všechny komunikační služby a zařízení jako jedinou službu formou platby za uživatele.

Řešení VOIPEX F1 navazuje na současné ICT trendy, jakými jsou konsolidace, virtualizace a poskytování zařízení a software formou služby. Hlavní myšlenka řešení spočívá v konsolidaci služeb, zařízení, software a servisu do jedné služby.

Zákazník tak získává garantovanou dostupnost (SLA) a doživotní servis na všechny komponenty řešení, ať už jde o službu, zařízení nebo software. Řešení je přitom poskytováno formou platby za uživatele, tj. formou služby, bez vysokých počátečních investic.

"Naše řešení je koncipováno tak, aby bylo možné nasadit postupně - bez rizik velkých třesků. Usilujeme o to, aby zákazníkovi přineslo nejen snížení nákladů, ale také zvýšení efektivity, a to bez zbytečně vysokých počátečních investic," uvedl Ing. Petr Chruňák, předseda představenstva společnosti IPEX a.s.

Cílem soutěže IT produkt 2010 je vyzdvihnout produkty s vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Řešení společnosti IPEX je jedním ze čtyř finalistů v kategorii Komunikační produkty.

Další články k tématům - SLA - virtualizace - VoIP - VOIPEX - Petr Chruňák

Článek ze dne 15. listopadu 2010 - pondělí

Další články od IPEX a.s.