logo

Produkty SolarWinds MSP pro kyberbezpečnost a správu sítí v distribuci ZEBRA SYSTEMS

ZEBRA SYSTEMS od května 2020 rozšiřuje své portfolio pro český a slovenský trh o SolarWinds MSP - další významnou značku v oblasti IT správy a bezpečnosti. V úterý 19. 5. 2020 od 15:00 hod. proběhne on-line webinář, který představí celé portfolio produktů SolarWinds MSP včetně jejich funkcí a výhod.

Rozšiřujeme své portfolio značek Acronis, GFI Software, Kerio Technologies, Exinda a Paralells o SolarWinds MSP - dalšího významného hráče v oblasti kybernetické bezpečnosti a správy sítí. Pevně věříme, že široké spektrum produktů a řešení poskytne našim partnerům a jejich zákazníkům další silné nástroje k ještě lepšímu zabezpečení a nepřerušenému provozu IT infrastruktur,  říká Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS.

 Kvalifikovaná podpora zabezpečení IT infrastruktur je dnes obzvláště důležitá zejména v segmentu malých a středních firem (SMB). S našimi bezpečnostními produkty nabízíme poskytovatelům řízených služeb (MSP) snadný způsob, jak se stát poskytovateli řízené bezpečnosti. Jako distributor s přidanou hodnotou má ZEBRA SYSTEMS ty nejlepší předpoklady pro podporu českých a slovenských partnerů v této transformaci,  doplňuje Johannes Kamleitner, viceprezident za partnerský prodej ve společnosti SolarWinds MSP.

Produkty SolarWinds MSP v portfoliu ZEBRA SYSTEMS:

Webinář SolarWinds MSP

V úterý 19. 5. 2020 od 15:00 hod. proběhne on-line webinář, který představí celé produktové portfolio SolarWinds MSP - prezentuje (v EN): Francesco Dibartolo, Director MSP Distribution Sales EMEA at SolarWinds MSP.

Program webináře:

Článek ze dne 13. května 2020 - středa

Další články od ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.