logo KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

KVADOS jako první představuje informační systém videoprezentacemi na webu

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. jako první na českém trhu začala představovat klíčový produkt, mobilní informační systém myAVISTM , formou názorných videoprezentací na svých internetových stránkách.

Přehledná a logicky strukturovaná videa obsahují popis i praktické ukázky informačních systémů myAVISTM Field Service, myAVISTM Field Sales a myAVISTM Market Research.

Moderátory, kteří seznámí diváky se základními rysy produktu, jsou odborníci ze společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o. připravení aktivně zodpovědět případné dotazy. Všechny prezentace jsou zájemcům dostupné v české, anglické a polské verzi a byly citlivě zakomponovány do nové grafické a obsahové podoby webu myavis.cz, který první návštěvníci mohli spatřit koncem prázdnin. Ten je kromě zmíněných jazykových mutací přístupný navíc v maďarštině.

Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. dokládá novou cestou prezentace informačního systému myAVISTM svůj inovativní přístup a potvrzuje pozici středoevropského lídra v oblasti mobilních řešení. Nové webové stránky těsněji komunikují se svými návštěvníky a podněcují jejich interaktivní spolupráci. Zároveň dávají možnost lépe poznat nabízené produkty a představit si jejich fungování v praxi.

Další články k tématům - Field - informační - KVADOS - Mobile - myAVISTM - Solutions

Článek KVADOS Mobile Solutions s.r.o. ze dne 18. listopadu 2008 - úterý

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.