logo LG Electronics CZ s.r.o.

Prémiové bluetooth headsety LG

LG představuje českému trhu trojici nových bezdrátových sluchátek - Tone Ultra, LG Gruve a Tone+. Na své si přijdou nejen sportovci či věčně vytížení manažeři, ale i milovníci hudby.

Zážitek ze špičkového zvuku podtrhuje stylový design oceněný nejen prestižní cenou Red dot design Award, ale především spokojenými zákazníky z celého světa. Sluchátka budou na českém trhu dostupná od července v LG Showroom v pražské Galerii Harfa.

Tone Ultra (HBS-800)

Čistý zvuk a ergonomický tvar jsou hlavní přednosti sluchátek Tone Ultra. Jejich design kombinující lehkost, inovativní materiály a příjemné ovládání uživatele byly oceněny i Red dot design Award a IDEA Award. Výdrž Tone Ultra je 10 hodin pro Talk či Play režim a až 500 hodin pro Stand By režim. Sluchátka jsou dostupná v bílé a černé barvě.

Doporučená maloobchodní cena je 2750 Kč

LG Gruve (HBS-600)

Všudypřítomné dráty už nejsou tím, co by opravdové hudební fanoušky mohlo odradit od poslouchání jejich oblíbeného interpreta. K přenosu kvalitního zvuku není v dnešní době potřeba metrů kabelů omezujících pohyb.

Technologie Sound Revolution vyvážila basy a výšky a přináší tak živější zážitek. Sluchátka LG Gruve jsou kompatibilní s kompresní technologii apt-X, podporují zvuk v HD kvalitě i hlasové ovládání Google.

Součástí balení je i 3,5 mm kabel se zabudovaným mikrofonem.

Doporučená maloobchodní cena je 2200 Kč.

Tone+ (HBS-730)

Černá, bílá, růžová - ať už mají jakoukoli barvu, hrají skvěle. Navíc si pamatují tvar krku svého majitele. Bluetooth sluchátka Tone+ jsou prvními NeckBehind na světě. Jejich jedinečný design byl předlohou i pro model Tone Ultra.

Kvalitní zvuk, vibrační oznámení příchozího hovoru, zvukové upozornění na vybití baterie, spojení s dvěma telefony pomocí Bluetooth či propojení s hlasovým ovládáním Google a Android aplikací BT Reader ke čtení SMS zpráv je jen krátký výčet předností.

Doporučená maloobchodní cena je 1650 Kč.

Další články k tématům - Android - baterie - bluetooth - Google - sluchátka - SMS - telefon

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 8. července 2014 - úterý

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.