logo LG Electronics CZ s.r.o.

SmartPhone LG G3 na KVIFF 2014

172 návštěvníků 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si vyzkoušelo ve stánku LG na Vodafone pláži u Vřídelní kolonády nové SmartPhony LG G3.

Během prvních čtyř dnů KVIFF si mohli návštěvníci filmového festivalu v Karlových Varech na dvě hodiny vypůjčit jeden z desíti telefonů a natočit pětivteřinové soutěžní video. Z nasbíraného filmového materiálu bude 12.7. 2014 představen krátký film v duchu sloganu LG: "Pro radost".

"Byla jsem velmi mile překvapena rozmanitostí natočených videí. Je vidět, že filmoví fanoušci jsou opravdu kreativní lidé. Mezi oblíbená témata patřilo pochopitelně festivalové dění, děti a okolí Karlových Varů či netradiční aktivity návštěvníků. Na finální verzi se opravdu těším, bude to bezpochyby nevšední zážitek," říká Andrea de Sousa, marketingová manažerka LG Electronics.

SmartPhone LG G3 na KVIFF 2014

Návštěvníci, kteří natočili svoji radost, zároveň soutěží o deset telefonů LG G3, které si měli možnost vyzkoušet. Vyhlášení vítězů proběhne již v sobotu 12.7. 2014 společně s představením filmu.

Další články k tématům - SmartPhone - soutěž - telefon - Andrea de Sousa

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 11. července 2014 - pátek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.