logo LG Electronics CZ s.r.o.

SmartPhone LG L90 vstupuje na český trh

LG Electronic uvádí v ČR nejnovějších SmartPhone L90 - největší telefon řady L SeriesIII představený na letošním veletrhu MWC v Barceloně. Je určen pro uživatele, kteří hledají ideální rovnováhu mezi cenou, osobitostí a výkonem.

SmartPhone LG L90 - první z rodiny L SeriesIII nabízí moderní design, displej o velikosti 4,7 palců a nejlepší hardware ve své třídě. Jedná se o kvalitní telefon vybavený Androidem 4.4 KitKat, velkým IPS displejem s rozlišením 540 × 960 pixelů a vyměnitelnou baterií s kapacitou 2540 mAh. Nechybí ani nejnovější funkce LG Knock Code.

L90 nabízí jednoduchý, ale vysoce elegantní design ve dvou barevných provedeních. Velikostně spadá do střední kategorie smartphonů, z řady L SeriesIII je ale největší. Disponuje čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz, operační pamětí o velikosti 1 GB a vnitřní pamětí 8 GB.

Telefon je vybaven fotoaparátem s rozlišením 8 Mpx a umí pořizovat snímky vysoké kvality. Baterie má výdrž 2540 mAh, což umožňuje dlouhé a bezstarostné používání smartphonu.

L90 je k dispozici v černé a bílé barvě. Jeho prodej je v České republice zahájen 14.4. 2014 za doporučenou cenu 6399 Kč. L70 bude stát 4599 Kč a L40 2699 Kč.

Funkce Knock Code potěší svou jednoduchostí

L90 je prvním modelem z L SeriesIII, který nabízí i nejnovější uživatelskou funkci LG Knock CodeTM. Jedná se o speciální bezpečnostní funkci, která spočívá v poklepání na displej smartphonu ve čtyřech různých sektorech a v určitém předem nadefinovaném pořadí. Knock Code umožňuje majitelům telefonu zapnout a odemknout jejich L90 v jediném snadném kroku pouhým poklepáním pomocí jedné z více jak 80000 "knock" kombinací.

Nejnovější OS nesmí chybět

Uživatelé L90 mají k dispozici nejnovější verzi OS v podobě Android 4.4 KitKat. Tento systém z dílny Googlu nabízí rafinované a uživatelsky přátelské rozhraní, intuitivní ovládání a samozřejmě i vyšší výkon.

EasyHome pro děti i seniory

U všech nových modelů z řady L SeriesIII můžete ocenit také zcela nové prostředí EasyHome, které nabízí uživatelům možnost přepnout běžné rozhraní chytrého telefonu do rozhraní dominantní numerickou klávesnicí a ovládacími prvky známými z běžných tlačítkových telefonů.

EasyHome jasně směřuje jako volba pro začínající uživatele, kteří se seznamují s výhodami chytrých telefonů, což je vhodné i pro děti nebo seniory. Řešení EasyHome uživatele neomezuje v žádné funkcionalitě a zároveň nabízí zažité ovládání, podobné běžným tlačítkovým telefonům. Díky EasyHome si mnozí uživatelé najdou cestu ke smartphonům z řady L SeriesIII rychleji a osvojí si některé užitečné funkce dříve, než na jiném chytrém telefonu.

Pro každého něco

Spolu s modelem L90 přichází na trh další dva modely L70 a L40. Nejzásadnějším rozdílem je pak jiná velikost displeje (4,5" u modelu L70 a 3,5" u modelu L40), jiný fotoaparát (5MP u modelu L70 a 3MP u modelu L40) a baterie (2100mAh u modelu L70 a 1540mAh u modelu L40). Společným faktorem je uživatelsky přátelské prostředí a bezpečnostní rozhraní Knock Code.

Technické parametry

Technické specifikace L90:

Technické specifikace L70:

Technické specifikace L40:

Další články k tématům - Android - baterie - fotoaparát - Google - NFC - SmartPhone - telefon - WiFi

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 14. dubna 2014 - pondělí

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.