logo Microsoft s.r.o.

Nový Microsoft hardware: stylové myši s hravým designem pro zábavu při práci

Nová umělecká řada stylových myší Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition roztančí vaši kancelářskou práci. Mezi hlavní přednosti patří ergonomický tvar, jedinečný styl a unikátní design od světových průmyslových designérů.

Stylové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 jsou určeny nejen pro práci v kanceláři, ale díky kompaktním rozměrům se hodí zejména na cesty. Díky technologii Blue Track jsou tyto myši použitelné téměř všude. Letištní hala, hotelový pokoj či lehátko u bazénu jsou jen výběr z nevšedních míst, kde lidé myši používají.

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 snadno funguje i na lavičce v parku, na sedadle ve vlaku či na desce kuchyňské linky, jsou vždy stylové a uživatelsky pohodlné.

Kromě originálního designu má tato řada i praktické vlastnosti. Například miniaturní USB přijímač, který po zasunutí do notebooku nepřekáží a myš tak stačí pouze vyndat a používat. Díky tomu je vždy v pohotovostním režimu a připravena k práci.

Jedna baterie bohatě vystačí až na osm měsíců denního provozu a v případě chybějící energie upozorní uživatele diskrétní indikátor stavu baterie. Myši jsou určeny pro praváky i leváky.

Nové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition bude možné zakoupit od září 2012 v pěti nových barevných designech u prodejců elektra za doporučenou cenu 659 Kč.

Další články k tématům - baterie - design - Wireless - zábava

Článek Microsoft s.r.o. ze dne 22. srpna 2012 - středa

Další články od Microsoft s.r.o.