logo NICOM a.s.

Vzdělávací společnost NICOM spustila diskusní fórum

NICOM, vzdělávací společnost působící po celé České republice, spustila na internetových stránkách nicom.cz diskusní fórum věnované oblasti počítačové grafiky a technického kreslení. Diskuse moderují a na dotazy odpovídají certifikovaní odborníci.

NICOM jako autorizované školicí středisko společnosti Adobe a Corel připravilo internetové fórum týkající se grafiky všeobecně, ale také je možné diskutovat nad tématy konkrétního produktu. Je možné přispívat do sekce věnované grafickému programu Corel, a to např. CorelDRAW, PHOTO-PAINT, Paint Shop Pro či Painter. Je k dispozici také sekce k programu Adobe, např. Photoshop, Illustrator, Flash, Dreamweaver, Acrobat, InDesign. Diskuse moderuje zkušený grafik a certifikovaný lektor grafických programů.

Na adrese http://forum.nicom.cz je připravena také sekce k problematice Autodesku, kde na dotazy a náměty bude reagovat akreditovaný lektor Autodesku.

NICOM realizuje školení počítačová, nabízí kurzy internetové reklamy, pořádá firemní školení na míru dle přání zákazníka, testuje znalosti v oblasti výpočetní techniky a neustále rozšiřuje svoji nabídku, proto byla připravena také sekce Kurzy, která slouží jako "kniha přání a stížností". Pro zákazníky a zájemce o školení je k dispozici na http://forum.nicom.cz diskuze, kde jsou vítány zkušenosti, nápady, rady, připomínky a přání, které budou brány jako podněty ke zkvalitňování služeb.

Článek NICOM a.s. ze dne 12. května 2008 - pondělí

Další články od NICOM a.s.