logo Amadeo.cz

Amadeo si získává nové zákazníky

Kvalitní webová prezentace znamená konkurenční výhodu pro komerční společnosti, stejně tak je ale dobrou vizitkou každého města a obce. Na výhody modulárního publikačního systému Amadeo nově vsází společnosti Alfatex Móda, Bioveta, Logotex, REICO investiční společnost České spořitelny, Sophia Solutions či obec Bukov.

Snadno a rychle na web - není pouze mottem řešení Amadeo, ale zároveň stěžejním požadavkem klientů, kteří nechtějí řešit neustálé kompromisy u svých webových prezentací. Jednoduché a intuitivní ovládání umožní snadnou aktualizaci informací, 100% podpora standardů naopak zajistí dostupnost pro všechny návštěvníky nových webových prezentací.

Noví zákazníci nakonec velmi výstižně potvrzují univerzálnost Amadea i jeho výhodnost pro širokou skupinu uživatelů :

Na služby týmu Amadeo se můžete spolehnout

Spolu s klíčovými partnery, společnostmi IGNUM (profesionálním poskytovatelem hostingových služeb a registrátorem internetových domén) a Fragaria (poskytovatelem informačních a ekonomických inf. systémů, internetových obchodů a webových aplikací), nabízíme klientům vždy komplexní řešení - od analýzy jejich potřeb přes grafiku, implementaci publikačního systému a tvorbu obsahu až například k webhostingu či mail hostingu. Ve spolupráci s mateřskou agenturou Virklis jsme navíc schopni velmi efektivně rozšířit naše služby i do oblastí public relations, marketingu, publikačních aktivit, pořádání akcí na klíč, odborných školení ad. 

Článek Amadeo.cz ze dne 5. března 2008 - středa

Další články od Amadeo.cz