logo JobLink s.r.o.

JobLink.cz je nová revoluční služba na poli nabídky práce

Společnost JobLink s.r.o. spustila do pilotního provozu novou internetovou službu určenou pro vyhledávání kandidátů na otevřené pracovní pozice. Systém JobLink.cz je určen jak pro všechny společnosti hledající zaměstnance, tak pro personální agentury.

Systém JobLink.cz je postaven na faktu, že přes 40 % nově přijatých zaměstnanců bylo přijato na základě osobní reference, a umožňuje zaměstnavatelům rozvíjet a sledovat síť osobních referencí za účelem nalezení kvalitních kandidátů. Úspěšnost systému při hledání kandidátů je založena na možnosti motivovat zprostředkovatele referencí pomocí finanční odměny, která je rozdělena mezi ty zprostředkovatele, kteří dovedou zaměstnavatele k úspěšným kandidátům. Zaměstnavatelé se nemusejí starat o administrativu a daňové problémy spojené s vyplácením finanční odměny, protože toto je plně v režii systému JobLink.cz.

Systém JobLink.cz nabízí zaměstnavatelům tyto benefity :

Systém JobLink.cz byl navržen tak, aby se síť osobních referencí dala efektivně rozvíjet nejen s použitím elektronické pošty (e-mailu), ale i v kombinaci s některými oblíbenými komunitními internetovými servery, jako například linkedin.com nebo spoluzaci.cz.

Jak to funguje ?

Jana je HR manager a hledá vhodného zaměstnance na pozici IT manager. Zadá do systému JobLink svoje hledání a odešle e-mail svým přátelům, kolegům a bývalým kolegům, přičemž je motivuje Finanční Odměnou 100.000 Kč. Jana ví, že pomocí systému JobLink se síť jejích referencí rychle rozroste a ona získá kvalitní Kandidáty.

Článek JobLink s.r.o. ze dne 10. října 2007 - středa

Další články od JobLink s.r.o.

JobLink.cz efektivní cesta ke kvalitním kandidátům

JobLink.cz je nová revoluční služba na poli nabídky práce