logo Amadeo.cz

Nový web společnosti Novell využívá předností Amadea i PR služeb agentury Virklis

Amadeo, český dodavatel webových řešení a služeb, a Novell, světově proslulá IT společnost, společně představili novou českou domácí stránku novell.cz. Zástupci zadavatele projektu vsadili na unikátní spojení modulárního publikačního systému Amadeo a PR služeb agentury Virklis.

Mezinárodní společnosti jsou často postaveny před ne zcela jednoduchý úkol – jak efektivně připravovat lokální webové stránky tak, aby byly co nejvíce aktuální, respektovaly korporátní zvyklosti a zároveň poskytovaly co největší díl informací srozumitelně, tedy v místním jazyce. To byl i úkol českého zastoupení společnosti Novell: kompletně přepracovat starší web (včetně změny jeho struktury), sjednotit jej s hlavním korporatním webem a přitom provést i aktualizaci stávajícího obsahu. Zástupci společnosti však našli výhodné řešení díky úzké spolupráci týmů agentury Virklis a publikačního systému Amadeo, vyvíjeného v České republice.

Zadavatel projektu přitom využil komplexních služeb :

"Spojení velmi flexibilního a dostupného řešení Amadeo se službami agentury Virklis nám přineslo řadu výhod. Asi největší byla přímá komunikace obou týmů, takže tvorba vlastního webu i jeho obsahu vždy probíhala vzájemně koordinovaně, což nám ušetřilo mnoho času a úsilí," dodává Petra Jírovcová, manažerka marketingu společnosti Novell-Praha. "Důležitou je pro nás i možnost kdykoli český web společnosti aktualizovat – bez prodlev a prostřednictvím osvědčené spolupráce s naší stávající PR agenturou."

Web na míru návštěvníkům

Dosažení cíle bylo možné nejen díky univerzálnosti systému Amadeo a jeho nemalým funkčním možnostem, ale i díky práci zkušeného týmu programátorů na komponentách zhotovených na míru. Z využitých modulů lze jmenovat například podporu anket, kalendáře akcí či formulářů pro on-line komunikaci. Díky přednostem řešení Amadeo odpovídá výsledný web zadání projektu a přináší snadnou možnost editace i vkládání nových informací – doslova kdykoli a odkudkoli.

Článek Amadeo.cz ze dne 24. července 2008 - čtvrtek

Další články od Amadeo.cz