logo O2 Czech Republic a.s.

Chytré telefony XIAOMI a příslušenství v nabídce O2

O2 zařazuje do své nabídky SmartPhonů a dalšího příslušenství značku XIAOMI. Pořídit se dají i na splátky bez navýšení s nulovou akontací a pojištěním proti krádeži nebo poškození.

"Podle nově aktivovaných zařízení v naší sítí vidíme, že XIAOMI je stále oblíbenější značka. Proto jsme se rozhodli zařadit ji do našeho portfolia a nabídnout zákazníkům nákup i s dalšími výhodami, jako je pojištění, možnost nákupu na splátky a kvalitní servis. Již brzy zařadíme do své nabídky i vlajkový model této značky - telefon XIAOMI Mi Mix 2 s bezrámečkovým displejem," říká Jindřich Fremuth,  ředitel divize rezidentních zákazníků společnosti O2 Czech Republic.

Už dnes si v O2 můžete koupit smartphone XIAOMI Redmi Note 5A, telefon s tenkým tělem, 5.5 palcovým displejem a 13 megapixelovým fotoaparátem, za 3595 Kč. V prodejnách i na e-shopu "xiaomisté" najdou i vyšperkovanější model - XIAOMI Mi A1 za 6495 Kč.

"Od spolupráce s O2 očekáváme nejen zvýšení povědomí zákazníků o značce XIAOMI, ale je i stvrzením faktu, že se jedná o kvalitní výrobky. Zákazníci mohou očekávat špičkový záruční i pozáruční servis, v nabídce naleznou výhradně oficiální produkty značky a mohou se těšit na kompletní nabídku příslušenství, kterou český trh zatím nezná. Dostupnost zboží se také výrazně zlepší. O2 bude mít ve své v nabídce kompletní nabídku všech modelů značky XIAOMI se všemi zvýhodněními, které operátor svým klientům běžně poskytuje," zdůrazňuje Viktor Hajíček ze společnosti Witty Trade, která je největším a oficiálním dovozcem značky XIAOMI do České republiky.

XIAOMI nejsou jen SmartPhony a na své si přijdou i vyznavači chytrých hodinek. U O2 se od listopadu prodávají i XIAOMI Huami Amazfit za 3990 Kč. Hodinky snímají tepovou frekvenci a jsou nadmíru odolné proti prachu. Plusem je i výdrž baterie.

Při běžném používání zůstane nabitá pět dní, v úsporném režimu až 11 dní. V nabídce nechybí ani chytrý náramek XIAOMI Mi Band 2 za 899 korun.

Článek O2 Czech Republic a.s. ze dne 21. listopadu 2017 - úterý

Další články od O2 Czech Republic a.s.