logo Rosch s.r.o.

Jsme SYSTEM PARTNEŘI

K dnešnímu dni jsme rozšířili řadu SYSTEM PARTNERŮ společnosti Siemens. Stalo se tak díky splnění náročných podmínek, které společnost Siemens na své obchodní partnery klade ...

Obstáli jsme v náročných testech a získali příslušné certifikáty, které dokazují sílu našeho technického i obchodního zázemí. Jako SYSTEM PARTNER můžeme našim stávajícím i potencionálním klientům nabídnout ještě rychlejší řešení specifických technických požadavků nebo nestandardní cenové nabídky pro sortiment Siemens HiPath. Že jsme nejlepší víme již dlouho, s titulem SYSTEM PARTNERA se to dozvědí i ostatní.

Dalším stupínkem na žebříčku partnerského systému je SOLUTION PARTNER. Od této pozice nás dělí již pouze dvě certifikace. Ostatní kritéria včetně nemalého obratu již splňujeme.

Pozice SOLUTION PARTNERA zaručuje úzkou profesní specializaci pro produkty Siemens HiPath a je využívána jako jedno z hlavních kritérií pro získávání nadnárodních zakázek po celém světě.

ROSCH - komunikujeme s vámi, komunikujte s námi.

 partnerský prodej společnosti Siemens

  • Popsané partnerské kategorie jsou doplněny specializacemi pro jednotlivé produktové řady, jako jsou bezdrátové systémy Wi-Fi, BizIP, HiPath 2000 a další.
  • Partner specializací dokládá svoji schopnost dodat zákaznické řešení postavené na daném systému a garantovat následné služby.
Solution partner
Partner nejvyšší úrovně, který je oprávněn dodávat nejsložitější komunikační celky na základě vlastnictví mezinárodně uznávaných technických HiPath certifikací. Solution partner dodává kompletní portfolio produktů a služeb určených pro partnerský prodej.

System partner
Partner vysoké úrovně s povinnou lokální certifikací na systémy HiPath a dalšími certifikacemi pro datové sítě nebo operační systémy. Ty jsou nezbytné pro integraci systémů HiPath do zákazníkovy IP sítě a pro následnou garanci servisních služeb. System partner dodává kompletní portfolio produktů a služeb určených pro partnerský prodej.

Product partner
Partner základní úrovně s personálem kvalifikovaným pro prodej systémů HiPath a poskytnutí základní servisní péče. Kategorie Product partner je určena především pro dodávku služeb malým a středním firmám.

Článek Rosch s.r.o. ze dne 17. ledna 2007 - středa

Další články od Rosch s.r.o.