logo

Samsung SC-HMX20C kamera ve Full HD s dokonalým smyslem pro detail

Samsung, leader na trhu digitálních technologií, uvádí na český trh Full HD videokameru SC-HMX20C s flash pamětí. Komplexnost nabídky doplňují kompaktní flash videokamera VP-MX10A a flash/DVD kamera VP-DX10, které si již na českém trhu získaly řadu nadšených filmařů.

SC-HMX20C nabízí spotřebitelům schopnost záznamu v plné HD kvalitě 1920x1080p. Protože tato videokamera zaznamenává do paměti typu flash, nabízí rychlý start a velkou životnost baterie. SC-HMX20C je extrémně všestranná kamera a lze ji použít pro natáčení HD video stopáže prakticky v jakékoli situaci. Každý, od ctižádostivých filmařů, až po rodiče natáčející první narozeniny svých dětí, může velmi snadno zachytit neopakovatelné okamžiky v překrásné Full HD kvalitě.

S jedinečným prvkem vysokorychlostního snímání a velmi pomalého přehrávání umožňuje SC-HMX20C spotřebitelům zaznamenat rychlý pohyb při 300 rámečcích za sekundu po dobu až 10 sekund, a pak drasticky zpomalit přehrávání záznamu. Ideální pro sportovní fanatiky, snažící se nahrávat a analyzovat své golfové údery zpomaleně, nebo pro kohokoli, kdo se zajímá o získání detailu rychlých akcí, které by jinak byly pro lidskému oko nerozeznatelné, tato zvláštní funkce otevírá uživatelům nový svět.

8GB vestavěné flash paměti pomůže zajistit, že nic není ztraceno pro nedostatek prostoru a uživatelé také mají možnost nahrávání na vysoce kapacitní SDHC/MMC+ karty přes další kartový slot.

Vedle postačující paměti a vynikajících schopností záznamu, SC-HMX20C nabízí jedny z nejlepších statických záběrů mezi videokamerami na trhu. Obrazový čip s rozlišením 6,4 megapixelu v kombinaci s vysoce světelným objektivem F1,8 – 2,5 zajistí dokonale vykreslené statické snímky i při snížených světelných podmínkách. SC-HMX20C má několik jedinečných prvků tradičně se nacházejících na digitálních fotoaparátech, jako je automatický stroboskopický blesk, automatické vestavěné víčko objektivu a pokročilá detekce tváře pro automatické zaostření rysů obličeje, s výsledkem vysoce kvalitních obrazů.

SC-HMX20C má i tu výhodu, že se jednoduše vejde do dlaně. Pro další pohodlí je SC-HMX20C vybavena prvky, které ji činí snadno použitelnou. Otočná rukojeť umožňuje záznam z rozmanitých úhlů, včetně záběrů pravidelných a z malého úhlu, zatímco 2.7-palcová LCD dotyková obrazovka činí editaci bezmyšlenkovitě snadnou. Dále, funkce iCheck informuje uživatele o stavu paměti a životnosti baterie, aby bylo zajištěno, že ani vteřina se neztratí.

SC-HMX20C je navržena jak stylově, tak ergonomicky správně. Její elegantní a praktický design sleduje trendy z módního a automobilového průmyslu.

Kromě těchto kamer jsou v nabídce Samsung stávající osvědčené modely HMX10, DX100 a D381.

Článek ze dne 13. června 2008 - pátek

Další články od Samsung