logo SkyNet a.s.

Další díl SkyNet Security Days se povedl

Přes padesát odborníků z velkých korporací i státní správy se na konci května sešlo v hotelu Don Giovanni, aby se seznámilo s novými produkty a řešeními ze světa datové bezpečnosti. Kdo přišel, viděl prezentace špičkových dodavatelů bezpečnostních produktů a ještě získal od SkyNetu slevu na nákup produktů a služeb, které poskytuje.

Na SkyNet Security Days tentokrát prezentovala své produkty společnost McAfee, dále špička v šifrování společnost PGP, řešení pro správu dokumentů představil Clearswift a návštěvníci také viděli prezentaci firmy Secure Computing. Po celodenní sérii přednášek si nakonec vedle nově nabytých poznatků odnášeli vylosovaní odborníci bezpečnostní software Total Protection Solution od McAfee. Firemní verze tohoto produktu s názvem Total Protection Enterprise, kterou SkyNet také distribuuje, letos získala ocenění IT produkt roku.

"Jsme rádi, že si Security Days získávají stále větší oblibu. Je to pro nás příležitost jak těsně komunikovat s našimi zákazníky," řekl Petr Janda, CEO SkyNetu. Příští konference ze seriálu SkyNet Security Days je plánována na příští rok.

Článek SkyNet a.s. ze dne 18. července 2007 - středa

Další články od SkyNet a.s.