logo SkyNet a.s.

FortiGate 224B je ve finále IT produkt roku 2007

Společnost SkyNet bodovala v cenách IT produkt 2007. V kategorii bezpečnostní řešení postoupila do finále a může tak používat logo IT produkt 2007 pro firewall FortiGate 224B, který patří do portfolia produktů distribuovaných SkyNetem. Ceny uděluje časopis Computerworld, smyslem soutěže je "objevit" výjimečné produkty.

SkyNet upevňuje svou vedoucí pozici na trhu bezpečnostních řešení pro data a telekomunikace. SkyNet je distributorem produktů Fortinet pro Českou a Slovenskou republiku. "Ocenění IT produkt roku 2007 si vážíme. Potvrzuje to, že spojení s dodavateli těch nejkvalitnějších bezpečnostních produktů na světě, se vyplácí," říká generální ředitel SkyNetu Petr Janda a dodává : "Spojení špičkové zahraniční technologie a našich zkušeností s navrhováním a implementací bezpečnostních řešení nás staví do role jedničky v oblasti managed security services."

Firewall FortiGate 224B je zařízení, které umožňuje firmám komplexní ochranu jejich sítí. Funguje jako firewall, VPN, detekuje nežádoucích přístupy (IPS/IDS), poskytuje antivirovou a antispamovou ochranu a filtrování webového obsahu. Disponuje zároveň switchem s funkcí Network Access Control,a tím se stává jediným zařízením svého druhu na světě Produkt je vhodný pro menší a střední podniky jako komplexní bezpečnostní zařízení pokrývající rizika spjatá s provozem informačních technologií.

"Pro majitele menších a středních firem bude navíc zajímavý i fakt, že licence na hardware i jednotlivé funkce nejsou vázány na počet uživatelů," dodává Janda.

Článek SkyNet a.s. ze dne 24. května 2007 - čtvrtek

Další články od SkyNet a.s.