logo Skynet a.s.

František Ďuriš je novým obchodním ředitelem SkyNetu

Z GTS Novery do SkyNetu na motorce. Milovník silných jednostopých strojů František Ďuriš převzal odpovědnost za obchodní rozvoj české jedničky v segmentu Managed Security Services.

Společnost SkyNet, která poskytuje služby pro datovou bezpečnost, posiluje tým. Na pozici obchodního ředitele nastupuje František Ďuriš, který předtím vedl divizi firemních zákazníků telekomunikačního operátora GTS Novera. Působil také na pozici Senior Key Account Manger v někdejším Českém Telekomu. Tam zodpovídal za distribuční síť firmy na Moravě.

Úkolem Ďuriše ve SkyNetu je posílit obchodní aktivity v sektoru datové a telekomunikační bezpečnosti. Společnost, která se na trhu etablovala před dvanácti lety jako poskytovatel internetového připojení, se v posledních dvou letech začala výrazně orientovat právě na bezpečnostní služby. Stala se například hlavním distributorem produktů firmy Fortinet na českém a slovenském trhu. Fortinet je světovým lídrem v oblasti ochrany sítí.

"SkyNet má velmi dobré technické i personální zázemí pro to, aby získal ještě větší podíl na trhu s datovou bezpečností. Chceme být do budoucna v obchodu mnohem agresivnější," říká Ďuriš. S agresivním řízením má ostatně Ďuriš velké zkušenosti i z osobního života. Vedle dvou silných motocyklů se také věnuje sportovní kynologii a chová rotvajlera.

Obchodní ředitel SkyNetu vystudoval obchod na fakultě krizového managementu (ekonomiky obrany státu) vysoké vojenské školy ve Vyškově. Je ženatý a má jedno dítě.

Článek Skynet a.s. ze dne 27. září 2007 - čtvrtek

Další články od Skynet a.s.