logo Skynet a.s.

SkyNet a Fortinet obsadily Abaton

Tradiční jarní konferenci SkyNetu o bezpečnosti IT, Security Day, letos 14. května nahradila akce FortiDay v pražském Abatonu. Přes šedesát účastníků se z tradičního hotelového prostředí přesunulo do pořádné továrny na internetovou bezpečnost.

Ve třech halách probíhaly přednášky, workshopy i jednání s partnery. "Zejména praktická část, kde si návštěvníci mohli mimo jiné prohlédnout v současnosti nejrychlejší blade systém FortiGate 5140, měla velký úspěch," říká manažer nepřímého prodeje SkyNetu Jiří Juránek. "Také prostředí se našim zákazníkům a partnerům velice líbilo," dodává.

FortiDay - zvětšit foto IT manažeři a profesionálové, kteří do Abatonu dorazili, měli jedinečnou možnost setkat se také s vedoucími manažery Fortinetu. Viceprezident firmy pro oblast EMEA Andrew Stewart si vedle své prezentace nenechal ujít příležitost sejít se s významnými partnery SkyNetu. Duchovní "matka" FrotiMailu Nathalie Rivatt zase slavila u mužského osazenstva konference oprávněný úspěch. "Jsme rádi, že jsme mohli vedení Fortinetu do Česka přivézt. Zcela jistě to podpořilo rozvoj našich obchodních aktivit," říká Juránek.

Jedinou skvrnou na povedené akci, která nabídla i přiměřené sportovní vyžití – společné sledování hokejového zápasu Čechů se Švédy a stolní fotbálek – se tak stala prohra našich hokejistů ve čtvrtfinále mistrovství světa. Ale to se žádným firewallem pohlídat nedá.

Článek Skynet a.s. ze dne 27. května 2008 - úterý

Další články od Skynet a.s.