logo Skynet a.s.

SkyNet se ukázal na INVEXu

Česká jednička v segmentu Managed Security Services se ukázala na letošním veletrhu informačních technologií a spotřební elektroniky INVEX – DIGITEX. A ukázala se tak, že nebyla k přehlédnutí. Prezentace UTM bezpečnostních produktů Fortinet proběhla v military stylu a pořádně drsné hostesky návštěvníky přesvědčily, že SkyNet a Fortinet je potřeba brát vážně.

Stánek samotný i služby a produkty SkyNetu budily zaslouženou pozornost, takže v expozici bylo prakticky neustále plno. Odborníci SkyNetu také vystoupili na několika přednáškách v rámci kontraktačního místa Reseller Meeting Point.

"Naše prezentace na INVEXu byla rozhodně úspěšná. Otevřeli jsme několik nových obchodních příležitostí a ukázalo se také, že celá řada firem má zájem prodávat produkty společnosti Fortinet, takže v krátké době jistě pokročíme v budování naší dealerské sítě," uvedl generální ředitel SkyNetu Petr Janda.

SkyNet se ukázal na INVEXu SkyNet také některým zájemcům o technologie Fortinet nadělil dárky. Patnáct návštěvníků vyhrálo licenci bezpečnostního agenta pro PC FortiClient. FortiClient je jedinečné řešení, které v sobě skrývá funkci personálního firewallu, antiviru, antispamu, VPN klienta a URL filtraci.

A Zdeněk Vágner dokonce získal i hlavní cenu, UTM firewall FortiWifi 60A. Všichni výherci budou v nejbližších dnech kontaktováni s informací o předání výhry.

Výherci licencí FortiClient

Alojz Vlčko, Ing. Petr Lžíčař, Josef Dolanský, Roman Čuna, Jan Kužel, Václav Zumr, Karel Štencel, Vladimír Čechmánek, Petr Kefurt, Jan Salai, David Holman, Michal Pelach, Jiří Jánošík, Ivan Fiamin, Zdeněk Vágner

Článek Skynet a.s. ze dne 6. listopadu 2007 - úterý

Další články od Skynet a.s.