logo SkyNet a.s.

SkyNet Security Seminar

Před koncem roku uspořádal SkyNet v Top Hotel Praha odborný seminář za účasti zástupců společností Secure Computing, PGP Corporation a McAfee; uznávaných světových lídrů v oblasti bezpečnosti informačních systémů.

 SkyNet Security Seminar Účastníci semináře se v příjemném prostředí hotelu seznámili s portfoliem a novinkami z nabídky bezpečnostních řešení, především z oblastí risk managementu - řešení správy rizik, ochrany proti útokům pomocí bezpečnostních bran a zajištění šifrované komunikace.

Seminář byl uspořádán v souvislosti s novou obchodní strategií společnosti, která je zaměřena na poskytování komplexní telekomunikační služby s velkým důrazem na bezpečnost informačních systémů.

O společnosti Secure Computing
Americká společnost Secure Computing je lídrem na trhu v oblasti počítačové bezpečnosti. Nabízí jedny z nejlepších produktů v oblasti firewallů, komplexních bezpečnostních bran, URL filtrace, autentizace atd.

O společnosti McAfee
Společnost McAfee, Inc., se sídlem v Kalifornii, je světovou jedničkou v oblasti poskytování softwaru chránícího před neoprávněnými útoky z vnější sítě a softwaru v oblasti řízení rizik. McAfee nabízí proaktivní a prověřená řešení a služby, které zabezpečují počítačové systémy a sítě na celém světě.

O společnosti PGP Corporation
PGP Corporation je celosvětovým lídrem v oblasti e-mailového a datového šifrování. V průběhu 10 let získala PGP technologie renomé svým inovačním a bezpečným řešením ochrany důvěrných a citlivých firemních informací.

Článek SkyNet a.s. ze dne 23. ledna 2007 - úterý

Další články od SkyNet a.s.