logo Skynet a.s.

WatchGuard se představil českým IT profesionálům

Třicítka obchodníků a IT profesionálů se koncem září sjela do Horní Cerekve, aby se seznámila s produkty společnosti WatchGuard. Červené firewally nejrychleji rostoucí světové firmy pro datovou bezpečnost přináší na český, slovenský a maďarský trh SkyNet.

Do hotelu Rustikal v Cerekvi přijeli nejen čeští a moravští obchodníci a IT profesionálové, ale část návštěvníků byla i ze Slovenska. Prezentace bezpečnostních řešení firmy sídlící v americkém Seattlu návštěvníky zaujala. Zejména proto, že WatchGuard nabízí velmi dobrou alternativu pro středně velké a malé firmy s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu.

Není divu, že se společnost rychle zařadila mezi významné hráče na světovém trhu. Letos dosáhla hranice půl milionu nainstalovaných zařízení po celém světě a mezi lety 2005 až 2007 vyrostla podle IDC o 190 procent. V roce 2008 získala společnost za své inovace zejména na poli VPN sítí několik významných ocenění.

"Setkání v Cerekvi považuji rozhodně za přínosné. Nejen, že jsme se s partnery poznali blíž, ale v pěkném prostředí jsme měli dostatek času probrat všechny jejich potřeby a požadavky," říká regionální sales manager WatchGuardu Jan Šindler. "Den s WatchGuardem se velmi vydařil. Obchody se uzavíraly dokonce i v hotelovém bazénu, což je určitě příjemnější prostředí než kancelář," dodává Lucie Stránská, partnership manager SkyNetu.

WatchGuard je jednou z nejinovativnějších firem v segmentu UTM. Na trhu je od roku 1996. Produktová řada WatchGuard Firebox patří mezi firewally s nejsnadnější obsluhou při vysokém zachování bezpečnosti sítí. Jistotu uživatelům dává také unikátní podpora WatchGuard LiveSecurity Service. Společnost působí v severní a latinské Americe, Evropě a Asii.

Další články k tématům - Skynet - WatchGuard - bezpečnost - Jan Šindler - UTM - LiveSecurity Service

Článek Skynet a.s. ze dne 31. října 2008 - pátek

Další články od Skynet a.s.