logo Sony Ericsson

Sony Ericsson představuje nový mobilní telefon Sony Ericsson G705

Reprezentativní pracovitý slider nabízí komfortní 2,4“ displej, technologii WiFi se standardem DLNA pro snadné bezdrátové sdílení fotografií, e-mail a podporu rychlých datových přenosů HSDPA i EDGE. Součástí přístroje je mimo jiné i 3,2 megapixelový fotoaparát nebo FM rádio a v balení uživatel najde 1GB paměťovou kartu Memory Stick Micro™ (M2™).

Sony Ericsson G705 s komfortním 2,4“ displejem nabízí řadu organizačních a pracovních funkcí. Podpora sítí třetí generace umožňuje komfortní prohlížení internetových stránek i v horizontálním zobrazení nebo čtení e-mailů. Aktuální informace pak poskytne čtečka RSS zpráv, která může být umístěna přímo na ploše displeje telefonu. O přesnou navigaci se postará zabudovaná aGPS a předinstalované Google mapy.

Společnost Sony Ericsson zahájila modelem G705 spolupráci se společností Google™ také v oblasti využití portálu YouTube™ v mobilním telefonu. Vybrané mobilní telefony Sony Ericsson tak budou nově umožňovat snadné a rychlé nahrávání a stahování videí prostřednictvím populárního serveru YouTube.

Vedle organizačních nástrojů nabízí G705 také integrovaný 3,2 megapixelový fotoaparát s řadou vyhledávaných funkcí. Mezi ty patří například aplikace Photo fix pro úpravu fotografií pořízených za zhoršených světelných podmínek či režim panoramatické fotografie. Pořízené fotografie lze díky funkci PictBridge™ tisknout i bez použití počítače. Model G705 se jednoduše připojí pomocí USB kabelu přímo k tiskárně. Fotografie lze sdílet také prostřednictvím Bluetooth, obrázkového blogování, MMS či technologie WiFi se standardem DLNA. Ten umožňuje jednoduché bezdrátové propojení s ostatními multimediálními zařízeními.

G705 je vybaven také MP3 přehrávačem, FM rádiem a funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID™. Ta umožňuje identifikovat název zaznamenané skladby či jméno interpreta.

Sony Ericsson G705 bude na českém trhu k dispozici na konci tohoto roku v černém barevném provedení.

Článek Sony Ericsson ze dne 10. září 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson