logo Sony Ericsson

Sony Ericsson T303

Sony Ericsson T303 uvítají uživatelé, kteří si zakládají na precizně zpracovaném designu, kvalitě užitých materiálů a kompaktních rozměrech. Cenově dostupný slider nabízí vedle nápaditého provedení také 1,3 megapixelový fotoaparát, FM rádio a funkci pro rozpoznávání hudby TrackID™.

Sony Ericsson T303 "T303 potěší uživatele, kteří si zakládají na špičkovém provedení, do kterého však nechtějí investovat horentní sumu peněz," říká Lykke Taersbol, senior designér společnosti Sony Ericsson.

Pouze 83 mm vysoký, 47 mm široký a necelých 15 mm tenký slider se zrcadlovým displejem, kovovým tělem a chromovými prvky disponuje 1,3 megapixelovým fotoaparátem s čtyřnásobným digitálním zoomem. Pořízené fotografie lze sdílet prostřednictvím technologie Bluetooth™ či MMS.

Přes to, že je model T303 zaměřen především na designové provedení, disponuje také řadou hudebních funkcí. Uživatel nalezne v telefonu FM rádio i hudební přehrávač. Ten je vybaven funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID™ známou z Walkman mobilů Sony Ericsson.

Díky ní má uživatel možnost zjistit název písničky nebo jméno interpreta tak, že si nahraje několik vteřin pro něj neznámé skladby a jedním stiskem tlačítka odešle pořízený záznam do databáze Gracenote. Ta písničku rozpozná a zašle veškeré o ní dostupné informace zpět do mobilního telefonu.

Uživatelky mohou T303 doladit slušivým koženým pouzdrem IDC-22. Uvnitř pouzdra je diskrétně skryto praktické zrcátko.

Sony Ericsson T303 byl představen na letošním CeBITu v německém Hannoveru a bude k dispozici v polovině tohoto roku ve stříbrném a černém barevném provedení.

Článek Sony Ericsson ze dne 9. dubna 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson