logo U:fon

Nový vánoční tarif pro sázkaře od U:Fon

Fortuna a U:fon uvádějí na vánoční trh speciální mobilní tarif pro sázkaře - ZA 300 FORTUNA. Tarif nabízí SMS a volání v síti zdarma, není tak zpoplatněno sázení přes Telekonto Fortuny. Pouze pro členy FORTUNA KLUBu PLUS je navíc k tarifu balíček neomezeného internetu zdarma. Sázení z domova je tak opravdu snadné.

Fortuna, největší provozovatel kurzových sázek ve střední Evropě, a Mobilkom, provozovatel mobilní sítě U:fon, spojily své síly a uvádějí na vánoční trh speciální mobilní tarif pro sázkaře ZA 300 FORTUNA. Všichni sázkaři, kteří jsou členy FORTUNA KLUBu PLUS, tak mají možnost do konce tohoto roku získat speciální mobilní tarif s paušálem 300 Kč a užívat si tak řady výhod :

"Tarif ZA 300 FORTUNA vznikl jako skvělá příležitost pro členy FORTUNA KLUBu PLUS sázet z pohodlí domova zcela zdarma. Stačí jen vyplnit sázkový tiket na ifortuna.cz, uskutečnit sázku se službou Telekonto na čísle 790 301 301 zcela zdarma a pak jen čekat na výhru. Speciální tarif ZA 300 FORTUNA totiž jen pro zákazníky Fortuny přidává k tarifu Za 300 neomezený mobilní internet zcela zdarma," popisuje speciální nabídku platnou do konce roku Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona, a dodává : "Pokud si tedy členové FORTUNA KLUBu PLUS pořídí službu do 31.12. 2008, získávají trvalý neomezený přístup k internetu a ušetří tak 200 Kč za měsíc." K tarifu jsou dostupné dva mobilní telefony, UBIQUAM U-400 a UBIQUAM U-300 v ceně od 1 Kč, resp. 1750 Kč. Pořízení USB datového kabelu spolu s instalačním CD vyjde na 220 Kč.

Nabídka je časově omezená a platná pouze pro zákazníky sázkové kanceláře Fortuna, kteří se prokáží 13místným sázkařským číslem. Na jedno sázkařské číslo lze získat maximálně 3 speciální nabídky Fortuna.

ZA 300 FORTUNA - přehled tarifu

ZA 300 FORTUNA MOBIL S INTERNETEM
Měsíční paušál 300 Kč
Mobilní telefon od 1 Kč
Volání TELEKONTO 0 Kč / min
Volání v síti U:fon 0 Kč / min
Volání do ostatních sítí 3,90 Kč / min
SMS v síti U:fon 0 Kč
SMS do ostatních sítí 1,19 Kč
Mobilní internet 0 Kč
USB kabel a instalační CD 220 Kč
Rychlost stahování 40 - 60 kbps

Fortuna je největším provozovatelem kursových sázek ve střední Evropě. Může se pochlubit hustou sítí poboček, bohatou nabídkou produktů a širokou škálou doplňkových služeb. Má profesionální tým bookmakerů, kteří vytvářejí autorské kursy často přejímané jinými sázkovými kancelářemi.

Článek U:fon ze dne 12. prosince 2008 - pátek

Další články od U:fon