logo WIA spol. s r. o.

SIPY MOBIL VoIP telefonie: nová plnohodnotná telefonní služba se zcela přizpůsobí Vašim požadavkům

Společnost WIA rozšiřuje portfolio hlasových služeb o SIPY MOBIL. WIA se tak stává, prvním MVNO v ČR i v oblasti telefonování. SIPY MOBIL VoIP telefonie vznikla na základě velkoobchodního kontraktu mezi WIA spol. s r. o. a Mobilkom a. s.

Zákazníci společnosti WIA mohou využívat novou službu SIPY MOBIL, která byla implementována ve spolupráci s telekomunikačním operátorem Mobilkom a. s. Společnost Mobilkom zprostředkovává transport hlasového kanálu od mobilního zařízení k ústředně SIPY (WIA). Hovor je následně zpracováván jako běžný provoz VoIP, což umožňuje realizaci velmi flexibilních a moderních řešení.

SIPY MOBIL představuje spojení výhod mobilního telefonování a IP telefonie. Produkt je určen jak pro domácnosti jako předplacená služba, tak i pro firmy s možností běžného měsíčního vyúčtování. Zejména domácí uživatelé, kteří v současné době využívají balíčků internetu a telefonování, nyní jednoduše získají další moderní komunikační řešení.

"Služba je jedinečná nejen velmi příznivou cenou a na mobilním trhu unikátní sekundovou tarifikací 1+1, ale zejména možností integrace s VoIP, která byla dosud výsadou ojedinělých produktů pro korporátní klientelu," říká Filip Malina, obchodní ředitel WIA spol. s r. o. Uživatele jistě potěší volání zdarma mezi SIPY MOBILy i běžnými VoIP telefony, společný kredit na volání pro více pevných i mobilních telefonů, rychlý přehled o nákladech na telefonování prostřednictvím online výpisu hovorů, plateb apod.

"Stále se zlepšující pokrytí společnosti Mobilkom pro nás představuje velký potenciál, proto se budeme věnovat dalšímu rozvoji služby, a to zejména v podobě integrace SIPY MOBILu do firemních řešení založených na vlastní IP pobočkové ústředně SIPY BOX," dodává Filip Malina.

Další články k tématům - hovory - Mobilkom - MVNO - SIPY - telefonie - VoIP - volání - zdarma - Filip Malina

Článek WIA spol. s r. o. ze dne pondělí 10. ledna 2011

Další články od WIA spol. s r. o.