logo XANADU a.s.

XANADU nabízí uživatelům aplikace AutoCAD desítky rozšiřujících nástrojů zdarma

XANADU a.s. poskytuje uživatelům softwaru pro počítačové navrhování unikátní škálu technické podpory. Patří k ní i vlastní vývoj užitečných softwarových aplikací, které pomáhají projektantům a konstruktérům zefektivnit mnohé každodenní operace. Drtivou většinu z nich XANADU nabízí ke stažení zcela zdarma.

Mnoho pokročilých uživatelů oblíbené rodiny produktů AutoCAD si postupně doplňuje funkce svého CAD systému o nové užitečné nástroje – pomáhají jim zefektivnit často opakované úkony. Desítky takovýchto nadstavbových aplikací jsou zdarma k dispozici přímo na stránkách společnosti XANADU. Byť byly tyto softwarové nástroje vyvinuty na základě požadavků zákazníků firmy XANADU, jsou k dispozici zdarma i pro všechny ostatní uživatele aplikace AutoCAD.

"Během osmnácti let, během kterých aktivně podporujeme využití CAD technologií v české praxi, jsme načerpali řadu zkušeností. Ty nám umožňují reagovat i na velmi specifické požadavky zákazníků z různých technických oborů," dodává Vladimír Michl, manažer rozvoje společnosti XANADU. "Naše vlastní softwarové nadstavby - v kombinaci například s radami z portálu CADforum.cz - umožňují uživatelům najít ta pravá řešení požadavků i v případech, které by jinak museli řešit zbytečně zdlouhavě a komplikovaně."

Z oblíbených bezplatných nástrojů :

Další články k tématům - 3D - AEC - aplikace - AutoCAD - CAD - Civil - DBX - DWG - výkresy - xanadu - Vladimír Michl

Článek XANADU a.s. ze dne 28. května 2009 - čtvrtek

Další články od XANADU a.s.